FAME MMA

Prezes Fame MMA skomentował kłopoty KSW i sytuację z Viaplay!

Jeden z prezesów FAME MMA Krzysztof Rozpara został poproszony o swoją opinię na temat doniesień o KSW.

Już w ten piątek odbędzie się nowa pierwsza edycja Fame Friday Arena. Są to dodatkowe wydarzenia organizowane w piątek, przy okazji których federacja odwiedza nowe miejscowości. Nadchodzące wydarzenie odbędzie się we wrocławskiej Hali Stulecia.

Gala cieszy się ogromnym zainteresowaniem i już dwa tygodnie temu FAME ogłosiło kolejny sold out. Fani ponownie wykupili wszystkie bilety, a wydarzenie można obejrzeć jedynie po wykupieniu subskrypcji PPV.

Dzisiejszego poranka gruchnęła informacja o wycofaniu się m. in. z Polski platformy Viaplay. To właśnie na niej oglądać można było gale federacji KSW. W rozmowie z Fansportu.pl Krzysztof Rozpara odniósł się na temat całej sytuacji:

Na pewno jest to dość skomplikowana sytuacja dla organizacji. Widziałem wyniki Viaplay już miesiąc temu. Już wtedy jasne było, że będą szukali sposobu, żeby biznes zoptymalizować.

Być może, jak to często się w takich sytuacjach robi, Viaplay zdecyduje się na sprzedaż swoich kontraktów, swoich licencji do innych platform.

Cały wywiad obejrzysz -> TUTAJ.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.