FAME MMA

Adam Security zadebiutuje na FAME: Reborn. Znamy rywala Tiktokera!

Organizacja Fame MMA dokonała kolejnej zmiany w karcie walk! Już w tę sobotę zadebiutuje znany Tiktoker „Adam Security”.

Już w tym tygodniu odbędzie się gala FAME: Reborn, na której nie brakuje emocjonujących zestawień i głośnych powrotów. W organizacji ponownie zawalczy Norman Parke, a w walce wieczoru ma dojść do pojedynku Sebastian Fabijański vs Sylwester Wardęga.

Organizacja sporo zmieniła w ostatnich dniach. Wczoraj ogłoszono, iż Natan Marcoń zmierzy się z Adrianem Polańskim, a ich rywale (Maślana oraz znany z Tweet Talk i portalu X „Greg”) zawalczą ze sobą. Dziś na konferencji podano kolejną głośną informację!


Gala FAME: Reborn odbędzie się 9 grudnia 2023 roku. Transmisja gali dostępna będzie wyłącznie w systemie Pay Per View. Cena PPV FAME: Reborn zaczyna się od 39,99 zł.


Adam Security zawalczy na FAME: Reborn!

Do Fame MMA dołączył Adam Security. Węgier zasłynął na Tiktoku, a jego postać zyskała ogromną popularność nad Wisłą. Nowy zagraniczny freak fighter wystąpi już na gali FAME: Reborn, a jego rywalem będzie „Guzik”. Wielu może nie pamiętać, ale to on wystąpił w walce wieczoru historycznej, pierwszej gali organizacji!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.