FAME MMA

Labryga i Natan twarzą w twarz! Konfrontacja za kulisami konferencji FAME [WIDEO]

Za kulisami wczorajszej konferencji doszło do spotkania pomiędzy Natanem Marconim i Denisem Labrygą. Przebiegło ono jednak inaczej, niż wyobrażali to sobie kibice.

Natan od dłuższego czasu atakuje w social mediach wielu freak fighterów. Jednym z nich jest właśnie Labryga, w którego wbijał bardzo mocne szpilki i zapewniał, że nie obawia się konfrontacji twarzą w twarz. Wyraził nawet chęć stoczenia pojedynku.

Kibice byli przekonani, że przy pierwszej okazji Labryga „wyjaśni” Natana. Fani spodziewali się awantury zwłaszcza po mocnych wpisach, które Denis publikował w odpowiedzi na ataki ze strony zawodnika FAME.

W końcu doszło do spotkania na żywo w trakcie trwania konferencji FAME: Reborn. Denis podszedł do Marconia, jednak ze względu na problemy ze zdrowiem poruszał się o kulach i wyjaśnił, że najpierw musi wyleczyć kontuzję.

Natan wykorzystał jednak okazję, by jeszcze bardziej sprowokować zawodnika Clout MMA, a po wszystkim udostępnił takie nagranie:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.