Brave CF

(VIDEO) Dziennikarz na treningu u Marcina Bandla! „Życie to nie bajka, to k**wa twarda walka!”

Na kanale Fansportu TV pojawiło się nagranie z klubu Zenith Łódź. Dziennikarz Jakub Kulig wziął udział w sesji pod przewodnictwem Marcina Bandla.

Popularny „Bomba” to utalentowany zawodnik brazylijskiego jiu-jitsu, który zdobywał mistrzostwo ADCC, czy wygrywał zawody World Professional Jiu-Jitsu Championship. W 2009 roku zaliczył pierwszy start w zawodowym MMA, a już 5 lat później z rekordem 13-2 zadebiutował w największej federacji na świecie – UFC.

Tam jednak nie powiodło mu się najlepiej. Stoczył 2 pojedynki i oba przegrał przed czasem, odpowiednio w 1. oraz 2. rundzie. Kolejne walki toczył głównie w Europie, a w kwietniu ubiegłego roku zadebiutował w organizacji Brave CF. Po zwycięstwie przez jednogłośną decyzję sędziów otrzymał title shota w wadze super półśredniej. Wykorzystał ją poddając Ismaila Nurdijewa w zaledwie 90 sekund.

Trening w Zenith Łódź

O Marcinie Bandlu bardzo ciepło wypowiadają się jego podopieczni. Jednym z nich jest Konrad Karwat, niepokonany freak fighter organizacji High League. Na jednym z wywiadów dla Fansportu TV zaprosił on dziennikarza Jakuba Kuliga na salę, z czego ten skorzystał.

Sprawdź!  Aktualizacja rankingu polskich zawodników MMA – awans na podium Rębeckiego i Joniaka, spadek Bryczka i debiut Oleksiejczuka

Poniżej zobaczyć możecie, jak wygląda trening u „Bomby”. Uwagę przykuwają też celne komentarze mistrza kategorii super półśredniej Brave CF.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.