KSW

Mańkowski złamał rękę na KSW Colosseum 2! „Wyobraźcie sobie tę masakrę…”

Borys Mańkowski będzie musiał trochę odpocząć od treningów. Choć „Diabeł Tasmański” nie walczył na XTB KSW Colosseum 2, to jednak… zakończył galę z kontuzją.

Weteran KSW miał przyjemność zamykać pierwsze wydarzenie na Stadionie Narodowym. Mańkowski przegrał wówczas jednogłośną decyzją z Mamedem Khalidovem, ale na XTB KSW Colosseum 2 nie doznał zaszczytu kolejnego występu na największym polskim obiekcie.

Karta walk minionego wydarzenia wyglądała naprawdę znakomicie. Im bliżej niej było, tym więcej pojawiało się komplikacji. Najpierw w przeddzień gali z powodu problemów zdrowotnych Werlleson Martins mocno przestrzelił limit kategorii koguciej, przez co walka z Jakubem Wikłaczem została anulowana. W trakcie zaś samego XTB KSW Colosseum 2 na rozgrzewce poważnego urazu doznał z kolei Marian Ziólkowski i jego pojedynek z Salahdinem Parnassem został odwołany.

Ze Stadionu Narodowego z poważną kontuzją wraca też Borys Mańkowski. Były mistrz KSW złamał rękę, co przekazał fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych.

– No więc wyobraźcie sobie tę masakrę, nie… Pojechałem oglądać galę na Narodowym. Szybko pobiegłem pomóc się rozgrzać Romkowi Szymańskiemu, ch*jowo upadłem i złamałem rękę.

„Diabeł Tasmański” nie ma najlepszego czasu w swojej karierze. Ostatnią wygraną w MMA odniósł w 2020 roku. Ostatnie 3 pojedynki kończył z ręką w dole. Marian Ziółkowski i Daniel Torres dominowali go na pełnym dystansie, a z kolei Valeriu Mircea brutalnie znokautował go w styczniu.

Sprawdź!  Marcin Wrzosek wskazuje z kim chce się zmierzyć w swoim kolejnym pojedynku w KSW

Mołdawianin dopisał też wczoraj do swojego rekordu kolejną wygraną. Niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Romana Szymańskiego.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.