KSW

Jest nagranie z nokautu na „Glebie”! Pierwsze takie KO w historii KSW!

Krzysztof Głowacki podczas wczorajszej gali Colosseum 2 zadebiutował w MMA i już w pierwszym starciu zapisał się na kartach historii federacji. Nigdy wcześniej w KSW nie doszło do takiego nokautu.

Byli pięściarze będą dobrze wspominać galę na Stadionie Narodowym. W jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków Artur Szpilka przetrwał pierwszą odsłonę i znokautował Mariusza Pudzianowskiego, czym sprawił ogromną niespodziankę.

Jest nagranie z nokautu na „Glebie”

Głowacki natomiast popisał się niewiarygodnym KO w starciu z Patrykiem Tołkaczewskim. Były mistrz świata WBO wszedł do klatki jako spory underdog, a jego rywal „Gleba” rzeczywiście pokazał się lepiej, jeśli chodzi o MMA. Były zawodnik GROMDY w swoim debiucie zaprezentował kopnięcia, a także sprowadził do parteru Głowackiego.

Tołkaczewski znalazł się w dosiadzie i zasypał rywala ciosami. Wydawało się, że zaraz może być koniec pojedynku, kiedy „Główka” wystrzelił z pleców potężnego sierpowego. Uderzenie wylądowało na szczęce „Gleby”, który nieprzytomny wylądował na macie.

Jest to z całą pewnością jedno z najlepszych KO w tym roku. W historii MMA bardzo rzadko dochodziło do nokautów, kiedy zawodnik z dołu odciął światło rywalowi w dosiadzie.

Sprawdź!  Trener Okniński o rewanżu Janikowskiego z Kołeckim: "Szkoda zdrowia Janikowskiego. Damian już jest rozbity i po co mu kolejny nokaut"

Po gali głos zabrał „Gleba”, który przyznał, że był przekonany, że za kilka chwil odniesie zwycięstwo – Byłem wściekły, bo już miałem go podłączonego. Mówił w wywiadach, że on to trenował, ale słyszałem, że mówił, że jeszcze 5 sekund i by był koniec. On to odczuwał jeszcze po walce. Wchodziło wszystko. Ściągnął mnie tym sierpem, takie coś się zdarza raz na 20 lat.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.