KSW

Co-main event odwołany! Ziółkowski nie zawalczy z Parnassem o mistrzowski pas!

Niestety jeden z najbardziej wyczekiwanych pojedynków się nie odbędzie! W ostatniej chwili odwołany został co-main event gali KSW Colosseum 2.

Właśnie trwa historyczna gala na Stadionie Narodowym. Na trybunach zasiadło ponad 50 tysięcy kibiców, którzy na żywo oglądali największe gwiazdy polskiej federacji. W stolicy doszło do wielu emocjonujących pojedynków i niespodzianek.

Walka Ziółkowskiego odwołana!

W drugim pojedynku wieczoru Marian Ziółkowski miał zmierzyć się z Salahdine Parnassem o mistrzowski tytuł wagi lekkiej. Starcie było już raz przekładane ze względu na problemy zdrowotne „Golden Boya” i ostatecznie miało odbyć się w co-main evencie KSW Colosseum 2.

Pojedynek wzbudzał ogromne emocje nie tylko wśród polskich kibiców, ale także zagranicznych. Parnasse miał bowiem stanąć przed pojedynkiem o drugi tytuł. Jako aktualny mistrz kategorii piórkowej zdobył również pas tymczasowego mistrza wagi lekkiej.

Na Narodowym miał zmierzyć się o pełnoprawny tytuł. Niestety dopiero w trakcie gali okazało się, że Marian Ziółkowski jest kontuzjowany i walka została odwołana. Jest to ogromne zaskoczenie, gdyż jeszcze wczoraj nic nie zwiastowało problemów mistrza.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.