UFC

Tsarukyan zareagował ostrzej, niż Gamrot! Mocne słowa Ormianina o Chandlerze! „Wykopcie go z rankingów”

Michael Chandler mimo kilku porażek w UFC wciąż jest jedną z najbardziej medialnych gwiazd. Amerykanin odpowiedział ostatnio na niedawne wyzwania Armana Tsarukyana i Mateusza Gamrota, co nie przypadło do gustu obu fighterom.

-> Obstaw i oglądaj gale UFC na żywo!

„Gamer” jako pierwszy zaczepił „Iron Mike’a” w Internecie. Polak logicznie tłumaczył swoje pobudki w programie Oktagon Live – obaj przegrali z czołowymi lekkimi, on z Beneilem Dariushem, a były mistrz Bellatora z Dustinem Poirierem. Patrząc na to jak na „drabinkę turniejową” logicznym wydawałoby się być zorganizowanie starcia Gamrot vs. Chandler.

W ubiegłym tygodniu na podobny pomysł wpadł jeden z ostatnich przeciwników Kudowianina, Arman Tsarukyan. Urodzony w Gruzji Ormianin rzucił Amerykaninowi rękawicę na Twitterze twierdząc przy tym, że ten powinien obronić swoje miejsce w rankingu. Przy okazji stwierdził, że „Iron” ma najniższe fighterskie IQ w całej dywizji.

Michael Chandler milczał zarówno w jednym, jak i drugim przypadku. Zapytany przez Michaela Bispinga w podcaście Believe You Me o wpis Tsarukyana, odpowiedział:

– Nie odpowiedziałem mu, bo nie widziałem żadnej jego walki. Nie chcę nikogo obrazić i nie mówię, że nie wiem, kim jest. Po prostu nie widziałem żadnego jego pojedynku. Wiem tyle, że bił się z Gamrotem, ale jego walk też nie oglądałem. Doceniam wyzwanie, sam też bym tak zrobił. Ale dzięki gościu, nie. Rozmawiamy o Conorze, o TUF-ie, więc myślicie, że obchodzi mnie jakiś Arman Tsarukyan z niemym „T” w nazwisku?

Na jego wypowiedź szybko zareagował Mateusz Gamrot, który zarzucił Amerykaninowi kłamstwo. Więcej o tym przeczytacie TUTAJ – (VIDEO) Mocna odpowiedź Gamrota na słowa Chandlera! „Przestań okłamywać wszystkich dookoła. Przebudź się w końcu po tym duszeniu”.

Sprawdź!  Jon Jones wyrzucony z klubu! Trenował w nim przez 12 lat! "Odbyłem rozdzierającą mi serce rozmowę..."

„Ahalkalakets” tymczasem jeszcze gorzej przyjął słowa byłego mistrza kategorii lekkiej Bellatora. Ormianin najpierw podał dalej jeden z wpisów fana, który zastanawiał się dlaczego Chandler zachowuje się, jakby był ponad wszystkimi podczas, gdy w UFC wygrał jedynie z Danem Hookerem i „cieniem” Tony’ego Fergusona?

– Fakty – napisał na ten temat Arman.

Zapoznawszy się też z artykułem branżowego portalu MMA Junkie Tsarukyan poszedł krok dalej. Stwierdził bowiem, że „Iron” nie zasługuje na swoją pozycję.

W takim wypadku wykopcie go z rankingów – napisał „Ahalkalakets”.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.