KSW

Mamed zmierzyłby się z „Don Kasjo”? Odpowiada na pytanie o walkę z freak fighterem!

W ostatnim wywiadzie Mamed Khalidov został zapytany o potencjalną walkę z Kasjuszem Życińskim. Freak fighter nie dawno przyznał, że byłby otwarty na takie zestawienie.

Już wcześniej „Don Kasjo” mówił o pojedynku z takimi zawodnikami jak Floyd Mayweather czy Khabib Nurmagomedov. Teraz przed ostatnim starcie z „Popkiem” na gali Prime Show MMA 4 dodał, że po pokonaniu rapera chciałby zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim.

Następnie w jednym z wywiadów stwierdził, że mógłby stoczyć pojedynek ze zwycięzcą main eventu KSW 77, czyli starcia pomiędzy Mamedem Khalidovem i byłym strongmanem:

– Z Mariuszem, czy z wygranym Mariusz vs Mamed. Ale to tak wiesz, jeżeli dadzą szansę, by chcieli. Ja bym chciał sprawdzić się z Mariuszem. Jak tego Materlę znokautował, tym jednym, to bym poszedł na otwartą bitkę w tych małych rękawicach.

Mamed odpowiada freak fighterowi

Khalidov udzielił obszernego wywiadu kanału illegal TV, w którym poruszony został temat potencjalnego pojedynku legendy polskiego MMA z Kasjuszem Życińskim. Były mistrz KSW przyznał jednak, że do końca nie wie, kim jest wspomniany freak fighter.

Sprawdź!  Janikowski zmieni organizację? Przed nim ostatnia walka w kontrakcie! "Jak nie KSW, to inne federacje nawet za granicą"

Nie ma takiej opcji, żebym walczył z pół-freakiem. Mówiłem to od początku i będę się tego trzymał. Potrzebuję wyzwania – zaznaczył na wstępie, po czym kontynuował – Don Kasjo chyba ma dużo walk amatorskich. To jest bardzo dobry pięściarz.

W ogóle nie myślałem nad tym. Jest to typowy sportowiec? – dopytywał dziennikarza – Nie wiem. Musiałbym się przyjrzeć. Przewijając gdzieś, widziałem go. Nie powiem, że go nie znam. Widziałem go. Widziałem jego walkę z Wrzoskiem, tak?

Co ciekawe, Mamed nie wykluczył takiej walki. Przyznał, że widział pojedynki freak fightera i w klatce walczył jak prawdziwy pięściarz:

– Te walki widziałem. Wyglądał jak prawdziwy pięściarz. 100-procentowy pięściarz. A poza tym, co tam po konferencjach ciśnie, to też widziałem. Ale, jak mówię, nie wiem, jak do tego podejść. Nie zastanawiałem się.

Gdzie oglądać walkę Pudzianowski vs Khalidov?

Wszystkie gale organizacji KSW obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Sprawdź!  Starcie dwóch młodych i obiecujących półciężkich kolejnym pojedynkiem KSW 63

Miesięczny koszt subskrypcji to 34 zł. W tej cenie poza galami KSW otrzymamy również inne wydarzenia sportowe, w tym angielską Premier League czy też dostęp do wielu filmów i seriali.

-> WYKUP DOSTĘP DO KSW 77

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.