KSW

Jędrzejczyk wróci do klatki? KSW chce zorganizować jej pożegnalną walkę!

Wciąż nie wiadomo, czy Joanna Jędrzejczyk powróci jeszcze do klatki. Jak się jednak okazuje, federacja KSW chciałaby zorganizować jej pożegnalną walkę.

Była mistrzyni kategorii słomkowej po ostatniej porażce z Zhang Weili na galu UFC 275 zostawiła rękawice w oktagonie i ogłosiła zakończenie zawodowej kariery. Nie wykluczone, że zdecyduje się na powrót tak, jak robi to znaczna większość profesjonalnych fighterów.

KSW chce zorganizować walkę Joanny Jędrzejczyk

Jak się okazuje, w ostatnim wywiadzie dla TVP Sport szef największej polskiej organizacji MMA Martin Lewandowski potwierdził, że KSW prowadzi rozmowy w sprawie zorganizowania pożegnalnego pojedynku Joanny Jędrzejczyk.

Jest jednak pewien problem, gdyż sama JJ wielokrotnie nazywała siebie „żołnierzem UFC” i zapewniała, że nie chce toczyć pojedynków dla innych organizacji:

To był honor i będę żołnierzem UFC na zawsze. Lata temu powiedziałam, że zakończę karierę w UFC i to się dzisiaj dzieje – przekazała podczas konferencji po przegranej walce.

Wydaje się jednak, że Jędrzejczyk wybierze UFC, jeśli postanowi wrócić do klatki. Jak sama zdradziła, w listopadzie kontaktowała się już ze swoim menedżerem i chciała zadzwonić do szefa organizacji Dany White’a, jednak ostatecznie porzuciła ten pomysł.

Sprawdź!  Pudzianowski wyjaśnia, czy zawalczy w FAME! "Proponują mi rywali, którzy krzyczą pod moim adresem"

Niedługo jednak wybierze się na obóz treningowy, który ma jej pomóc w podjęciu decyzji- Wszystko zobaczymy, plany się zmieniają, bo chyba jednak wylatuję na Florydę, ale wszystko jest otwarte. Wiem, że potrzebuję treningu i tego reżimu, to jest to, za czym tęsknię – mówiła w ostatnim wywiadzie dla Koloseum.

Poniżej znajdziesz fragment wspomnianego wywiadu, gdzie szef Martin Lewandowski potwierdza, że KSW jest zainteresowane pozyskaniem Joanny Jędrzejczyk:

Źródło: Twitter/YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.