KSW

Mamed zapowiada powrót do klatki! Chce rewanżu z Soldiciem: „Trenuję, jestem w formie. Mogę wyjść nawet za…”

Mamed Khalidov w ostatnim wywiadzie zabrał głos w sprawie powrotu do klatki. W ostatnim pojedynku został ciężko znokautowany i niektórzy kibice zastanawiali się, czy jeszcze zobaczymy go w walce.

Były mistrz w grudniu 2021 roku przystąpił do obrony tytułu kategorii średniej i zmierzył się z gwiazdą KSW Roberto Soldiciem. Pojedynek zakończył się już w drugiej odsłonie po ciężkim KO na legendzie polskiego MMA.

„RoboCop” sięgnął po drugi pas KSW i jest aktualnie mistrzem dwóch kategorii wagowych. Chorwat także jako pierwszy rywal znokautował Mameda Khalidova. Po przegranej fighter musiał przejść wielogodzinną operację, a lekarze porównywali uderzenie Soldicia z kopnięciem konia.

Mamed Khalidov zapowiada powrót do klatki

Teraz na kanale CentrumMedyczne MML pojawił się wywiad z Mamedem. Fighter przyznał, że wrócił do treningów, ale nie robi jeszcze sparingów. Podkreślił jednak, że jest w dobrej formie i gdyby dostał ofertę od KSW, to mógłby wyjść do klatki.

– Normalnie trenuję, ale nie robię sparingów: zapasów, grapplingu, czy MMA. Resztę wszystko robię. Cross fit, bieganie, tarczowanie, boksowanie, technikę robię. W tej chwili jestem, można powiedzieć gdzieś tak… Jakby mi zaproponowali walkę teraz, to bym wyszedł do walki, także jestem w formie.

Zaznaczył także, że jeśli Roberto Soldić nie odjedzie do UFC i zostanie w KSW, to będzie dążył do rewanżu. Przypomniał o tym, że Chorwat, prosząc o starcie po wygranej z Patrikiem Kinclem, od razu wspomniał o drugiej walce, bez znaczenia, jak zakończyłoby się pierwsze starcie.

Sprawdź!  Roberto Soldić o ofertach innych organizacji: "UFC kilka razy się ze mną kontaktowało. Gdy jesteś dobry, każdy się do ciebie zgłasza"

– Jestem hamowany cały czas przez Kawula, żebym się nie śpieszył. Natomiast ja jestem gotowy wyjść nawet za miesiąc do walki, czy za dwa miesiące. Mam takie odczucie fizyczne i moralne. Nie wiem, kiedy dadzą mi walkę.

Jeśli Roberto zostanie, będę dążył, żeby zawalczyć z nim. Sam powiedział przed walką, jak prosił o walkę, to powiedział: Zróbmy dwie walki. Widziałem się z nim na ostatniej gali i rozmawialiśmy o tym. Powiedział, że tak, że przecież dał słowo, że chciałby drugiej walki.

Źródło: YouTube – CentrumMedyczne MML

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.