Bellator MMA

(VIDEO) Poruszające słowa mistrza Bellatora! Pokazuje zniszczenia po bombardowaniu: „Nie wiem, jak ludzie wybaczą Rosji”

W obliczu wojny ukraińscy sportowcy postanowili pozostać w ojczyźnie i bronić kraju przed okupantem. Wśród nich znaleźli się m.in. bracia Kliczko, Ołeksandr Usyk, Wasyl Łomaczenko oraz Jarosław Amosow.

Niepokonany mistrz Bellatora w kategorii półśredniej powrócił z Tajlandii i podobnie jak Łomaczenko oraz Usyk wstąpił do ukraińskiej armii. Za pośrednictwem social mediów przekazał wówczas:

– Witam, prawdopodobnie wszyscy myślą, że uciekłem, schowałem się, albo coś takiego. Jest całkiem inaczej. Kocham nasz kraj. Rosja weszła do naszego domy i zaczęła wojnę, wielu ludzi umiera, niewinni, kobiety oraz dzieci. Musimy bronić swojego kraju i uda nam się to, przyjaciele. Uda nam się to, bo stoi za nami prawda.

Dodał także, aby kibice z Rosji nie wierzyli w „specjalną operację” i propagandę szerzoną przez publiczną telewizję oraz Internet. Teraz ponownie zaapelował i przy odgłosach rakiet pokazał, jak wyglądają zniszczenia po bombardowaniu.

– [Transkrypcja lowking.pl] Wiele zostało powiedziane o tej „specjalnej operacji”. Nie ratujecie nas. To my bronimy się przed wami. Rosyjscy żołnierze weszli na nasze ziemie i mówią, że nas ratują. Zastanawiam się więc, kogo uratowaliście w tym domu? – mówi fighter, pokazując na całkowicie zniszczony budynek.

Sprawdź!  (VIDEO) Brutalne KO na gali Bellator. Trener Khabib ruszył pomóc znokautowanemu przeciwnikowi swojego podopiecznego

– A to tylko mały wycinek. Tyczy się to też sierocińców czy budynków mieszkalnych. Cywile są mordowani. Dzieją się straszne rzeczy. Nie rozumiem ludzi, którzy nie wierzą w to, co dzieje się w naszym kraju. Oglądają telewizję i sądzą, że wszystko gra.

– Wierzą, że nas ratujecie. Nie ratujecie nas. Nie wiem, jak ludzie z Ukrainy wybaczą Rosji za to, co zrobiła z naszym krajem. A to jeszcze nie koniec. Ginie wielu ludzi. Nie rozumiem, jak można w to nie wierzyć.

– Jak możecie wmawiać komuś, kto żyje we własnym kraju, co się u niego dzieje? Widzę to na własne oczy. Słyszę to. Myślę, że wy teraz też słyszycie, co się dzieje. Nasz kraj się obroni. Nasz kraj wygra. Nasi ludzie są zjednoczeni. Nasz kraj jest najwspanialszy na świecie.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Były rywal Kimbo Slice'a - Dada 5000 - powraca. W planach walka w nowej formule.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.