UFC

Luke Rochold został zapytany o siłę Jana Błachowicza: „Powiedzmy tak, ma dobre uderzenie. Jest do pokonania, jak najbardziej jest do pokonania”

Luke Rockhold w ostatnim wywiadzie został zapytany o to, czy Cieszyński Książę rzeczywiście włada legendarną polską siłą, której Amerykanin miał okazję posmakować.

Luke Rochold to były mistrz UFC. Fighter w całej karierze stoczył 21 pojedynków. Wygrał 16 razy w tym 6 przez nokaut i 8 przez poddanie. W 2013 roku zadebiutował w UFC. 2 lata później zdobył mistrzowski pas wagi średniej po pokonaniu Chrisa Weidmana. Swój tytuł stracił już w kolejnym pojedynku na rzecz Michaela Bispinga.

W ostatnim pojedynku Rockhold postanowił zadebiutować w kategorii półciężkiej i 6 lipca 2019 roku zmierzył się z Janem Błachowiczem, który był akurat po porażce z Thiago Santosem.

Przed pojedynkiem Amerykanin mocno krytykował Jana Błachowicza. Rockhold twierdził, że jest wolny, brakuje mu techniki oraz jest leniwy. Żartował z Polaka i był przekonany, że to będzie dla niego łatwy pojedynek, a Cieszyński Książę poczuje prawdziwą siłę.

Błachowiczowi mocno nie spodobało się to, co przed walką robił Rockhold. W walce to Amerykanina poczuł legendarną polską siłę. Najpierw zatańczył w oktagonie po mocnych ciosach i kopnięciu na głowę, a w drugiej odsłonie Cieszyński Książę potężnym lewym posłał rywala na deski. Na koniec dobił go trzema mocnymi ciosami, aż głowa Rockholda odbiła się od maty.

Sprawdź!  Wyniki ważenia przed UFC 259. Adesanya wniósł na wagę więcej, niż zapowiadał! [WIDEO]

Jan Błachowicz połamał Amerykaninowi szczękę, a szef UFC stwierdził, że Rockhold po tej walce powinien zakończyć karierę sportową. Od tego pojedynku Amerykanin jeszcze nie wrócił do oktagonu, natomiast Polak wygrał 4 pojedynki, w tym zdobył mistrzowski tytuł, a w pierwszej obronie pokonał Israela Adesanyę.

LUKE ROCHOLD O JANIE BŁACHOWICZU

W ostatnim wywiadzie dla „The Schmo” Luke został zapytany o to, czy Cieszyński Książę naprawdę ma w sobie legendarną polską siłę, na co odpowiedział – Powiedzmy tak, ma dobre uderzenie… Myślę, że jest do pokonania, jak najbardziej jest do pokonania, ale ma trochę uderzenia.

W poniższym nagraniu można znaleźć brutalny nokaut w wykonaniu mistrza UFC Jana Błachowicza:

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *