MMA

Daniel Skibiński podpisał kontrakt z UAE Warriors. Zawalczy na czerwcowej gali w Abu Dhabi

Bez wątpienia Daniel Skibiński (17-5) jest najlepszym polskim zawodnikiem w kategorii półśredniej. On sam nie ukrywa, że jego ambicją jest dostanie się do UFC. Portal sportowefakty.wp.pl podało informację, że Polak podpisał kontrakt z zagraniczną organizacją UAE Warriors i wystąpi 19 czerwca na gali w Abu Dhabi. Jego rywale ma zostać ogłoszony już wkrótce.

Daniel „Skiba” Skibiński jest zwycięzcą drugiego sezonu programu MMAaster, gdzie w finale na GMC 4 wypunktował Michała Michalskiego (9-4). Obecnie posiada 11 zwycięstw z rzędu. Jest on byłym mistrzem Babilon MMA w wadze do 77 kilogramów. To trofeum zdobył na gali z numerem 6, gdzie wygrał przez decyzję sędziowską z Pawłem Pawlakiem (17-4). W swoim poprzednim pojedynku na EFM Show 1 pokona Johna Michaela Sheila (8-3).

Daniel Skibiński potwierdza swój udział na gali UAE Warriors 19 Czerwca w Abu Dhabi

Te doniesienia w krótkim wywiadzie dla sportowefaktywp.pl potwierdził, sam zawodnik, który zdradził, że zwycięzca tej walki dostanie szansę starcia o tytuł mistrzowski. Dodał również, że ma nadzieję, że występy dla tej organizacji otworzą mu drogę do UFC.

Sprawdź!  Walka mistrzowska kobiety z mężczyzną. Gabi Garcia większa i cięższa od swojego rywala!

 „Cieszę się, że zagraniczna organizacja doceniła moją osobę. Sam fakt, że w debiucie zawalczę o status pretendenta do pasa, wiele dla mnie znaczy. Jeszcze bardziej cieszę się z doboru przeciwnika. W tym momencie nie mogę zdradzić jego nazwiska, ale mogę powiedzieć, że ma dobry rekord i serię zwycięstw za sobą. Mam nadzieję, że po tym transferze moja kariera nabierze jeszcze większego tempa. Wierzę, że zwycięstwa w barwach UAE Warriors pozwolą mi wykonać ostatni krok w kierunku UFC .”

powiedział Daniel Skibiński dla sportowefaktywp.pl.

Walka Daniela Sibińskiego w UAE Warriors odbędzie się 19 czerwca w Abu Dhabi.

źródło: sportowefakty.wp.p

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *