Boks

Łukasz Różański wyprowadził Szpilkę z równowagi. Nawiązał do tzw. „afery końskiej”

Nie takiej odpowiedzi spodziewał się Artur Szpilka, który na słowa Łukasza Różańskiego zareagował jednoznacznie. Szykują się prawdziwe grzmoty i to nie tylko w ringu, a prawdopodobnie również i poza nim! Przypomnijmy, że do tej pory pomiędzy pięściarzami nie było większych negatywnych emocji, ale w tym momencie sytuacja diametralnie się zmieniła. O co chodzi? O dzisiejszą zapowiedź walki, która pojawiła się w sieci i odpowiedź Różańskiego!

Artur Szpilka jeszcze w tym miesiącu zmierzy się z Łukaszem Różańskim w nowej kategorii wagowej.

Starcie w dywizji Bridgerweight będzie walką wieczoru gali Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie. Wydarzenie najpierw miało odbyć się 8 maja, następnie 22 maja. Ostatecznie gala została przełożona na 30 maja.

Zmiana terminu walki wynika z luzowania obostrzeń. Od 29 maja kibice będą mogli zapełnić hale w 50 procentach. Taka wiadomość ucieszyła fanów boksu, jednak zawodnicy nie są zadowoleni, że pojedynek odbędzie się w późniejszym terminie.

Starcie z Różańskim będzie dla Artura Szpilki 29 pojedynkiem w karierze. Dotychczas wygrał 24 razy, w tym 16 przez nokaut. W 2016 walczył o pas WBC wagi ciężkiej z Deontayem Wilderem, jednak został znokautowany przez Amerykanina. W ostatnim pojedynku zmierzył się z Sergiejem Radczenko, a decyzja o zwycięstwie Polaka była bardzo kontrowersyjna.

Sprawdź!  "Pieniądze nie wynagrodzą tego co będzie się działo za 10 lat w jego głowie" - Don Kasjo o dalszej karierze Artura Szpilki

Łukasz Różański w zawodowym boksie jest niepokonany. 12 z 13 wygranych pojedynków kończył nokautem. Na swoim koncie ma tytuł Mistrza Polski w wadze ciężkiej, który zdobył w starciu z Izu Ugonohem w 2019 roku. Różański do ringu ostatni raz wszedł we wrześniu i przez TKO zwyciężył z Ozcanem Cetinkayą.

Zapowiedź gali Szpilka vs. Różański

Dzisiejszego dnia w mediach społecznościowych zawrzało. W sieci ukazała się zapowiedź starcia Szpilka vs. Różański, gdzie kilka słów do rywala postanowił powiedzieć „Szpila”.

„Łukasz, chcesz mieć dzieci po championach? Call me” – powiedział w zapowiedzi Szpilka. Dłużny nie pozostał mu Łukasz Różański, który wręcz „zaorał” pięściarza.

Łukasz Różański odpowiedział Szpilce, poruszając przy tym kontrowersyjny temat „afery końskiej”.

„Artur, zrobisz to przez reklamówkę, jak gościowi na kadrze” – napisał Różański.

Szpilka prawdopodobnie mocno wściekł się na słowa swojego rywala. W odpowiedzi napisał – „I właśnie skończyły się sentymenty …. chciałeś to będziesz mieć high-life….”

Artur Szpilka nie rzuca słów na wiatr i jeśli faktycznie zdecydował się tak odpowiedzieć Różańskiemu to na kolejnej konferencji przed walką możemy spodziewać się przysłowiowych dymów!

Sprawdź!  Różański odpowiada na zaczepki Szpilki: "Nie chcę brać udziału w takich gierkach. Nie chcę tego nawet określać, bo musiałbym użyć brzydkich słów"

Możemy stwierdzić jedno! Będzie się działo.

Źródło: Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *