High League

Łukasz Parobiec komentuje nagranie policjantów o Denisie Załęckim: „Następna manipulacja. Przecież powiedział to żartobliwie”

Internauci skrytykowali policjantów, którzy skomentowali jeden z ostatnich wywiadów Denisa Załęckiego. Teraz ich nagranie skomentował także zawodnik GROMDY.

W rozmowie z fansportu.pl „Bad Boy” został zapytany o to, czy uratowałoby tonącego policjanta, czy Piotra Szeligę, z którym jest skonfliktowany. W odpowiedzi zaśmiał się i stwierdził, że nikogo, jednak szybko dla wyjaśnienia dodał – Oczywiście nie życzę nikomu śmierci! Żeby tam zaraz nie było jakichś głupot.

Jak się okazało, przewidział, co może się wydarzyć, bo szybko pojawił się w sieci komentarz dwóch policjantów. Skomentowali oni wypowiedź freak fightera, jednak nie całą, a jedynie jej fragment.

Policjanci manipulują wypowiedzią Denisa

Wycięli oni początek wypowiedzi, gdzie Denis po tym, jak się zaśmiał, stwierdził, że nie uratowałby nikogo. Pominięte zostały kolejne słowa, jak zawodnik High League wyjaśnia, że nie życzy nikomu śmierci.

Gdzie jest ta granica? Ta wasza cisza pokazuje, że pozwalacie na tego typu patologiczne wypowiedzi. Taki człowiek jak Denis powinien być marginesem społecznym i nie powinien być nigdzie promowany – mówią na swoich social mediach policjanci.

Sprawdź!  (VIDEO) Najman obawia się fauli Murańskiego: "Spodziewam się wszystkiego. Może chapnąć, bo to jest..."

Zostali oni skrytykowani przez Internautów za odniesienie się jedynie do fragmentu wywiadu. Cała sprawę skomentował także walczący w GROMDZIE Łukasz Parobiec znany jako „Goat”:

No przecież powiedział to żartobliwie i dodał, że nie życzy nikomu śmierci, następna manipulacja – napisał w komentarzu na Facebooku.

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.