FAME MMA

(VIDEO) Apteka tłumaczy atak na Ferrariego! „Poproszono mnie o pomoc. Przyszła do mnie jedna, potem druga Tajka”

„Apteka”, czyli mężczyzna, który przerwał live’a i zaatakował Amadeusza „Ferrariego” Roślika zabrał głos po tym, jak nagrania z Tajlandii obiegły Internet.

Od pewnego czasu zawodnik FAME „Ferrari” wraz z Natanem Marconiem i innymi znajomymi przebywa w Tajlandii, skąd prowadzi kontrowersyjne transmisje na żywo. Freak fighterzy wpadli na pomysł założenia kanału Trans TV, na którym relacjonują spotkania z ladyboyami.

„Apteka” zabrał głos po ataku na „Ferrariego”

Kilka dni temu jeden ze streamów przerwał Szymon Nowowiejski znany jako „Apteka”, który wtargnął do pokoju i wyrzucił zszokowanego „Ferrariego” za drzwi. Nagrania obiegły Internet, a wiele osób stanęło w obronie freak fightera i jego znajomych.

Teraz „Apteka” za pośrednictwem social mediów odniósł się do całej sprawy. Na swoim Instagramie opublikował kilkuminutowy film, w którym wyjaśnił wszystko ze szczegółami. Zapewnia, że został poproszony o pomoc i interwencję w sprawie transmisji publikowanych na kanale Trans TV.

Sprawdź!  (VIDEO) Ogromne emocje przed High League 4! "Ferrari" twarzą w twarz z Bombą!

– Prostytucja, mimo że jest na każdym roku, to jest karalna. Przyszła do mnie najpierw jedna, potem druga dziewczyna Tajka, która poprosiła mnie o pomoc. Co wy myślicie, że jak ich szukałem? Nie, obudzili mnie w środku nocy, poproszono mnie o pomoc, czy pomogę.

Niektóre osoby, które są nagrywane, pozwalają na to, ale większość ladyboyów nie chce być nagrywana, nie chce mieć problemów po pierwsze z tutejszą milicją, po drugie z rodziną, po trzecie chcą jakoś incognito działać. A oni wbijają w to chuja. Robią wszystko, żeby dyskryminować te osoby. No i dlatego stanąłem w obronie… W pomocy moim znajomym, żeby to naprostować. Podbiła do mnie Tajka moja koleżanka, czy jej pomogę

– Po tym wszystkim ta dziewczyna (Przyp. red. z pokoju hotelowego, którą można zobaczyć na transmisji) czy mężczyzna transseksualny wyszedł razem z nami z hotelu. Pytał, czy mamy jakieś zdjęcia. Ona nie wiedziała, że była filmowana na żywo, także zobaczcie, jakie to jest kurewstwo.

„Apteka” dodał również, że po wszystkim zgłosiła się do niego osoba, która zagroziła mu pozwem, jeśli ten nie przeprosi zawodnika FAME:

Sprawdź!  (VIDEO) Jóźwiak prezentuje formę przed FAME 17: "Przyjrzyj się, bo ta piącha pośle cię na dechy!"

– Następnego dnia odezwała się do mnie pewna osoba, żebym zadzwonił. Uzyskałem informację, że dobrze by było, że byśmy się dogadali. Uzyskałem informację, że mam przeprosić „Ferrariego”, a jeżeli nie, to siedzi już cały sztab prawników, żeby złożyć na mnie pozew. (…) W kolejnych rozmowach zacząłeś inaczej mówić. Uznam to za chwilowy paraliż twojego mózgu. Nie będę mówił, kto to jest. Jeżeli nie, no to trudno.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.