Wotore

Lokalizacja gali Wotore 5 ROBI WRAŻENIE! W walce wieczoru na gołe pięści zawalczy Marcin Wrzosek!

Tutaj nie odbyła się jeszcze żadna gala sportów walki! WOTORE przeciera kolejne szlaki, a organizacja, która zapoczątkowała walki na gołe pięści w Polsce ponownie zaskakuje. W walce wieczoru gali WOTORE 5 – „Krwawy Spektakl”, która odbędzie się 29 kwietnia w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku zobaczymy pojedynek Marcina „Polish Zombie” Wrzoska z pochodzącym z Czarnogóry – Vaso Bakocevicem! Organizacja wystartowała właśnie ze sprzedażą biletów, a fani, którzy sprawdzili, jak wygląda Teatr Szekspirowski osłupieli z wrażenia!

Na gali WOTORE 5 zobaczymy ośmioosobowy turniej, a zwycięzca zgarnie okrągłe 50 tysięcy złotych. Oprócz tego na kibiców czeka kilka bardzo mocnych super-fightów. Po raz pierwszy w karierze w formule walk na gołe pięści wystąpi Marcin Wrzosek. Pojedynek z Vaso Bakocevicem z pewnością przyniesie bardzo dużo emocji.

Podobnie będzie w przypadku rewanżowego starcia Michała „Matrixa” Królika z Bartoszem Batrą. „Matrix” wygrał pierwszą walkę na gołe pięści z Batrą na gali Genesis, przez jednogłośną decyzję sędziów.

Teatr Szekspirowski i ceny biletów na WOTORE 5

Ceny biletów na WOTORE 5 zaczynają się już od 300 zł. Za tę kwotę otrzymamy bilety nienumerowany i możliwość obejrzenia gali z poziomu drugiego Teatru Szekspirowskiego. Bilety numerowane zaczynają się natomiast od kwoty 500 zł. Najdrożej przyjdzie nam zapłacić za bilety Gold VIP oraz Platinium VIP (stolik) – odpowiednio 1000 zł i 1500 zł.

Sprawdź!  (VIDEO) "Polski Wiking" o walce wieczoru WOTORE 5: "Są twardzi i szybcy. Ciężko wytypować, mogą się ładnie porozcinać"

-> Bilety na WOTORE 5 – sprawdź

Tak jak wspomnieliśmy na samym początku lokalizacja gali WOTORE 5 robi ogromne wrażenie. Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku. Przypominamy, że gala odbędzie się już 29 kwietnia, a liczba miejsc jest mocno ograniczona.

wnętrze
fot. mat. prasowe
Kulturalny Gdańsk - znasz te miejsca? Zobacz, jak spędzają sobotni wieczór  gdańszczanie i turyści
fot.  Piotr Wittman/gdansk.pl 

Bilety na WOTORE 5 są już dostępne! Będziecie na miejscu czy wolicie PPV?

29 kwietnia • Gdański Teatr Szekspirowski

Bilety • kliknij tutaj

WOTORE 5 • „Krawawy Spektakl”

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.