Wotore

Lokalizacja gali Wotore 5 ROBI WRAŻENIE! W walce wieczoru na gołe pięści zawalczy Marcin Wrzosek!

Tutaj nie odbyła się jeszcze żadna gala sportów walki! WOTORE przeciera kolejne szlaki, a organizacja, która zapoczątkowała walki na gołe pięści w Polsce ponownie zaskakuje. W walce wieczoru gali WOTORE 5 – „Krwawy Spektakl”, która odbędzie się 29 kwietnia w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku zobaczymy pojedynek Marcina „Polish Zombie” Wrzoska z pochodzącym z Czarnogóry – Vaso Bakocevicem! Organizacja wystartowała właśnie ze sprzedażą biletów, a fani, którzy sprawdzili, jak wygląda Teatr Szekspirowski osłupieli z wrażenia!

Na gali WOTORE 5 zobaczymy ośmioosobowy turniej, a zwycięzca zgarnie okrągłe 50 tysięcy złotych. Oprócz tego na kibiców czeka kilka bardzo mocnych super-fightów. Po raz pierwszy w karierze w formule walk na gołe pięści wystąpi Marcin Wrzosek. Pojedynek z Vaso Bakocevicem z pewnością przyniesie bardzo dużo emocji.

Podobnie będzie w przypadku rewanżowego starcia Michała „Matrixa” Królika z Bartoszem Batrą. „Matrix” wygrał pierwszą walkę na gołe pięści z Batrą na gali Genesis, przez jednogłośną decyzję sędziów.

Teatr Szekspirowski i ceny biletów na WOTORE 5

Ceny biletów na WOTORE 5 zaczynają się już od 300 zł. Za tę kwotę otrzymamy bilety nienumerowany i możliwość obejrzenia gali z poziomu drugiego Teatru Szekspirowskiego. Bilety numerowane zaczynają się natomiast od kwoty 500 zł. Najdrożej przyjdzie nam zapłacić za bilety Gold VIP oraz Platinium VIP (stolik) – odpowiednio 1000 zł i 1500 zł.

Sprawdź!  (VIDEO) "Kornik" o formule walki na WOTORE: "Tutaj można robić wszystko, w sumie bez zasad. To mi się podoba"

-> Bilety na WOTORE 5 – sprawdź

Tak jak wspomnieliśmy na samym początku lokalizacja gali WOTORE 5 robi ogromne wrażenie. Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku. Przypominamy, że gala odbędzie się już 29 kwietnia, a liczba miejsc jest mocno ograniczona.

wnętrze
fot. mat. prasowe
Kulturalny Gdańsk - znasz te miejsca? Zobacz, jak spędzają sobotni wieczór  gdańszczanie i turyści
fot.  Piotr Wittman/gdansk.pl 

Bilety na WOTORE 5 są już dostępne! Będziecie na miejscu czy wolicie PPV?

29 kwietnia • Gdański Teatr Szekspirowski

Bilety • kliknij tutaj

WOTORE 5 • „Krawawy Spektakl”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.