FAME MMA

Piotr Szeliga znokautuje „Araba”? Zapowiada wojnę w klatce! „Wychodzę się napie***lać, a nie…”

Na gali FAME 13 do klatki powróci Piotr „Szeli” Szeliga, który w ostatnim starciu zaskoczył wszystkich ciężkim nokautem na „Wujaszku Fericze”.

Tym razem Szeliga stanie do walki z „Arabem”. Pomiędzy freak fighterami jest konflikt, który trwa od końca 2021 roku. Wszystko zaczęło się od momentu, gdy raper wyzwał „Szeliego” do walki, wykorzystując sytuację, w jakiej znalazł się trener Rafał Antończak.

FAME MMA 13 obejrzymy jedynie po wykupieniu subskrypcji PPV. Cena transmisji na to wydarzenie zaczyna się już od 27,99 zł.

-> FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

Piotr Szeliga przed walką na FAME 13

Możemy być pewni, że Piotr Szeliga już w tę sobotę zadba o to, by jego starcie było emocjonujące, a kibice nie nudzili się podczas pojedynku z „Arabem”. Walka odbędzie się w małych rękawicach, więc możliwe, że dojdzie do ciężkiego nokautu.

W rozmowie z fansportu.pl „Szeli” przyznał, że nie chce, aby zapamiętano go jako nudne zawodnika, który toczył swoje walki w parterze. Stawia na mocne i brutalne wymiany, które mogliśmy zobaczyć w jego ostatnim starciu.

Sprawdź!  [WIDEO] Wyciekło nagranie z jednego ze sparingów Mateusza Murańskiego

– Jestem przygotowany na wojnę, wychodzę się napier**lać i tyle. Ja nie wychodzę się przytulać. Po to jest to K-1, po to są małe rękawice, żeby było show, żeby była krew, żeby były nokauty, żeby była ostra napierd**na. To, co ludzie chcą najbardziej.

– Ja nie chcę być zapamiętany, że ktoś przeleżał na mnie trzy rundy, czy moja walka była nudna. Moja walka ma być ekscytująca, ma dawać emocje. Ja sam chcę pokazywać się z najlepszej strony.

– Po to trenuję, po to zapier**lam, po to się przebranżowiłem. Po to robię ku*wa 14 treningów w tygodniu, żeby pokazać się z jak najlepszej strony. Nie chcę dawać leżących walk, chcę się napie**alać.

Całą rozmowę z Piotrem Szeligą znajdziecie poniżej:

Kursy bukmacherskie na walkę Piotr Szeliga vs „Arab”

Według bukmacherów Piotr Szeliga od początku był sporym underdogiem, jednak z czasem kurs na jego zwycięstwo zaczął mocno spadać. W ubiegłym tygodniu wynosił on 2.60, natomiast dzisiaj już 2.00.

Źródło: BetClic

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

Sprawdź!  "Myślę, że to taka chwilowa moda" - Martin Lewandowski krytykuje organizacje freakowe

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.