Clout MMA

Lizak wbija mocną szpilkę w Alana! Mówi o niespełnionej miłości Kwiecińskiego do Pasternaka [WIDEO]

Piotr „Lizak” Lizakowski gościł w studio FANSPORTU TV i przy okazji ostatniego wywiadu poruszył temat konfliktu z Alanem Kwiecińskim.

„Alanik” już od dłuższego czasu wbija szpilki w Mirosława Oknińskiego oraz jego klub. W obronie trenera stawał jeszcze Cezary Oleksiejczuk, który jeszcze w 2021 roku opuścił Akademię Sportów Walki Wilanów. Następnie Alan ponownie odpalił się, kiedy treningi rozpoczął tam Denis Załęcki.

„Bad Boy” także opuścił klub i aktualnie Kwieciński jest najbardziej skonfliktowany z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem oraz Michałem Pasternakiem. Teraz „Lizak”, który jest przyjacielem „Wampira”, przyznał, że sam również jest zaczepiany przez Alana.

W rozmowie z fansportu.pl wbił mocną szpilkę w Kwiecińskiego i stwierdził, że ten jest nieszczęśliwie zakochany w Pasternaku:

– Alan bardzo jest bardzo zazdrosny o moją przyjaźń z Michałem. Tę frustrację zaczął wylewać na mnie. Ostatnio mnie atakuje. To jest tragiczne niespełnione love story, obraża Michała, bo co mu zostało? Niespełniona miłość, ale Michał nie jest zainteresowany. Myślę, że nawet może dojść do tragedii. Obawiam się, że Alan może sobie coś zrobić z tego powodu, że ma obsesję na punkcie Pasternaka.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.