PRIME SHOW MMA

Don Kasjo zapowiada nokaut w walce z Tyburskim! „Zobaczycie Kasjusza w gazie” [WIDEO]

Kasjusz Życiński w ostatnim wywiadzie zabrał głos w sprawie swojego kolejnego pojedynku w organizacji Prime Show MMA.

„Don Kasjo” powraca po bolesnej porażce, jaką poniósł w starciu z Dominikiem Zadorą. Przed walką był bardzo pewny siebie, jednak w klatce nie miały zbyt wiele do powiedzenia i został brutalnie rozbity przed czasem przez „Japońskiego Drwala”.

Bez wątpienia formuła, w jakiej odbywało się starcie, czyli boks w małych rękawicach dała dużą przewagę rywalowi. Kasjusz znacznie lepiej radzi sobie, walcząc w dużych rękawicach, jednak chce udowodnić, że ostatni porażka była tylko wypadkiem przy pracy.

Tym razem zmierzy się z Pawłem Tyburskim i walka ponownie odbędzie się na zasadach boksu w rękawicach do MMA. Przy okazji ostatniej rozmowy dla fansportu.pl „Don Kasjo” zapowiedział, że pokaże swoje umiejętności, a jego przeciwnik zostanie znokautowany:

– Robię dwa treningi dziennie i teraz zrobiłem więcej treningów niż przez trzy ostatnie walki. Nie zawiodę fanów, Tyburski pójdzie spać. Zobaczycie Kasjusza w gazie. Jeszcze nie takim stuprocentowym, bo to za krótki okres.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.