Clout MMA

Don Kasjo liczy na zwycięstwo Denisa Załęckiego! Dojdzie pomiędzy nimi do walki? [WIDEO]

Kasjusz Życiński nie ukrywa, że liczy na zwycięstwo Denisa Załęckiego. Wygląda na to, że być może będą chcieli zmierzyć się ze sobą w przyszłości.

Gala Clout MMA 2 odbędzie się już 28 października, a w main evencie wydarzenia dojdzie do starcia pomiędzy „Bad Boyem” i Danielem Omielańczukiem. Zawodnicy stoczą pojedynek na zasadach boksu w małych rękawicach i wyjaśnią głośny konflikt.

Pomiędzy rywalami jest bardzo dużo złej krwi i padła już masa ostrych słów. Kiedy po raz pierwszy stanęli twarzą w twarz, byliśmy nawet świadkami awantury oraz wymiany ciosów. O nadchodzący pojedynek w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl zapytany został „Don Kasjo”.

Zawodnik Prime Show MMA przyznał, że chciałby, aby to Denis zwyciężył. Słowa te mogą zaskoczyć wielu kibiców, gdyż wcześniej freak fighterzy atakowali siebie nawzajem. Przez pewien czas mówiło się także o ich starciu i niewykluczone, że jeśli Załęcki pokona Omielańczuka, a Życiński wygra z Pawłem Tyburskim, to zobaczymy takie zestawienie.

Poniżej znajdziesz całą rozmowę, w której Kasjusz Życiński został zapytany o main event gali Clout MMA 2:

Sprawdź!  Omielańczuk odpowiedział Wielkiemu Bu! Walka w Clout MMA pod jednym warunkiem!

Kursy na walkę Denis Załęcki – Daniel Omielańczuk

Wszystkie pojedynki Clout MMA 2 obstawić możecie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was znakomita oferta powitalna: 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Odbierz bonusy na Clout MMA 2!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.