Clout MMA

Lizak odpowiedział na słowa Bryczka: „Odkąd trener im podziękował, wzniósł amatorów na inny level” [WIDEO]

Zawodnik Clout MMA Piotr Lizakowski udzielił długiego wywiadu Fansportu TV. Popularny „Lizak” odniósł się do niedawnych słów innego gościa kanału.

Obstaw walkę Lizak vs Najman bez ryzyka!

Freak fighter na co dzień trenuje w Akademii Sportów Walki Wilanów, gdzie trafił z własnego wyboru. Decyzję podjął… oglądając wywiady trenerów. W ten sposób zdecydował, iż to osoba Mirosława Oknińskiego trafia do niego najlepiej. Popularny trener ma jednak różne opinie w środowisku.

Nikt nie odbierze mu, że jest prekursorem MMA w Polsce i spod jego skrzydeł wyszło wiele byłych i obecnych gwiazd tej dyscypliny. Jednym z jego podopiecznych był Robert Bryczek, który niedawno w rozmowie z kanałem Fansportu TV stwierdził, że ze względu na „chimeryczność” trenera dla niego lepiej było, iż opuścił Akademię.

Zapytany o postawę Mirosława Oknińskiego Lizakowski przyznał, że faktycznie szkoleniowiec miewał różne humory, ale wynikało to z nakładu pracy. Od pewnego czasu jednak jest zupełnie inaczej.

Hm… Odkąd trener podziękował Michałowi Oleksiejczukowi, Czarkowi, Bartkowi i Robertowi, to bardziej amatorów wzniósł na inny level. Fajnie się z chłopakami trenowało, ale wtedy bym powiedział, że trener był chimeryczny. Często był już zmęczony. Teraz mamy dużo walk, a wtedy było o 4. zawodowców więcej. Non stop były walki.

Cały wywiad z Piotrem Lizakowskim obejrzysz -> TUTAJ.

Sprawdź!  Scarface ponownie trafi za kraty! Zabrał głos przed powrotem do Polski

Kursy na walkę Lizakowski – Najman

Wszystkie pojedynki Clout MMA 2 obstawić możecie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was znakomita oferta powitalna: 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Odbierz bonusy na Clout MMA 2!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.