KSW

Lewandowski chce walki Szpilka vs Włodarczyk w KSW! „Dążę do tej konfrontacji. Plan był na…”

Od dawna mówi się o przejściu Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka do MMA, a za tym idzie temat hitowej walki z Arturem Szpilką. Na temat tego zestawienia w KSW wypowiedział się współwłaściciel organizacji, Martin Lewandowski.

Pięściarz już jakiś czas był przymierzany do największej polskiej organizacji MMA. Wielkim zaskoczeniem (także dla współwłaściciela KSW) było ogłoszenie „Diablo” jako nowy nabytek freakowej organizacji Fame MMA. Nic jednak do skutku nie doszło. Z profilu Włodarczyka zniknęły grafiki zapowiadające jego udział, a Andrzej Wasilewski zapowiedział, że Krzysztof kolejny pojedynek w ringu stoczy za kilka miesięcy.

Martin Lewandowski już jakiś czas temu mówił, że szykuje się na spotkanie z promotorem „Diablo”. Jak zdradził w rozmowie z kanałem Fansportu.pl do tego jeszcze nie doszło, ale panowie kontaktowali się ze sobą kilkukrotnie w sprawie oferty z KSW.

Szef organizacji przyznał, że chciał zorganizować starcie ze Szpilką jeszcze w tym roku, ale na drodze stanął m. in. uraz Artura. Zapewnił jednak, że bardzo chce doprowadzić do tego starcia.

Sprawdź!  Romanowski nie zawalczy na KSW 66! Wcześniej zmienił limit wagowy i wydał oświadczenie: "Chciałbym przeprosić zupełnie za nic"

Dążę do tej konfrontacji, ale nie wiem czy to jest dobry moment. Ci zawodnicy są na różnym etapie, „Diablo” po różnych perturbacjach wrócił, walczy w listopadzie czy październiku. Artur ma kontuzję… Jak rozmawiałem, to nie wiadomo było co z nim, wspominał. że plecy dają się we znaki. Plan był na grudzień. Mogę powiedzieć tyle, że Arturowi ani motywacji, ani odwagi do tej walki nie brakuje.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.