KSW

Kłopoty KSW na rynku europejskim? OKTAGON MMA idzie po rekord!

Czesko-słowacka organizacja Oktagon MMA w bardzo szybkim tempie rozwija się na europejskim rynku. Już według niektórych jest blika KSW, a niebawem może zająć jej miejsce jako czołowa federacja.

Przez lata KSW nie miało sobie równych na europejskim rynku. W innych krajach nie brakowało mniejszych i większych organizacji, których zawodnicy często potem trafiali do najsilniejszych lig świata. Jeśli jednak chcieli zdobyć duży rozgłos, najlepszym miejscem ku temu była organizacja Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego.

KSW to uznana marka. Niewykluczone jednak, że niebawem będzie musiała podzielić się większym kawałkiem tortu, jakim jest europejska scena MMA. Właściciele powstałej w 2016 roku organizacji Oktagon MMA nie ukrywają, że interesuje ich fotel lidera na Starym Kontynencie.

Już 12 października zawitają oni do Niemiec. Na stadionie Deutsche Bank Park we Frankfurcie odbędzie się gala OKTAGON 61. Póki co ogłoszono zaledwie trzech zawodników: Christiana Eckerlinera, który zmierzy się z Christianem Jungwirthem oraz występ Maxa Cogi.

To jednak wystarczyło dla kibiców, którzy tłumnie rzucili się na bilety. W pierwszym tygodniu sprzedano aż 30 tysięcy wejściówek! To oczywiście stwarza zagrożenie rekordowi KSW Colosseum, gdzie sprzedano łącznie 57 766 biletów. Szef Oktagon MMA spodziewa się, że ostateczny wynik wyniesie około 65 tysięcy wejściówek.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.