Clout MMA

Alan nie widzi szans Denisa w walce na Clout MMA 2: „WTEDY mógłby się bić. Teraz to będzie publiczny…” [WIDEO]

W październiku kibice otrzymają długo wyczekiwany pojedynek w postaci walki wieczoru Clout MMA 2. Denis Załęcki zmierzy się z Danielem Omielańczukiem.

-> Walkę Omielańczuk vs Załęcki obstawisz w Fortunie

Weteran klatek KSW czy UFC, rozstał się niedawno z polską organizacją i zadebiutuje we freak fightach. Już w debiucie czeka go mocny konflikt do rozwiązania i walka z Denisem Załęckim, choć wydawało się, że może do niej nie dojść. Po licznych perturbacjach kontraktowych strony doszły w końcu do porozumienia.

Pojedynek odbędzie się na specyficznych zasadach. Zawodnicy zaczną starcie w boksie na małe rękawice. Jeśli jednak „Bad Boy” dopuści się dwóch fauli, wówczas formuła zmienia się na pełne MMA. To da oczywiście Omielańczukowi ogromną przewagę.

Zdaniem jego klubowego kolegi Alana Kwiecińskiego Torunianin nie ma żadnego argumentu, który przemawiałby na jego korzyść. W rozmowie z kanałem Fansportu.pl freak fighter stwierdził też, że Denis miałby szanse, gdyby był w takiej formie, jak przy okazji ich pojedynku w lutym ubiegłego roku. Warto też zaznaczyć, że według doniesień Załęcki faktycznie wziął się za siebie i mocno pracuje nad formą fizyczną.

Sprawdź!  Nie ma szans na walkę z Denisem? Wielki Bu komentuje: "On jest obs**ny. Niech w domu wije się ze strachu"

– Nie ma, nie ma, nie ma nic… On tylko jest groźny na 30 sekund pierwsze może. Nie ma nic, no zobacz jak on wygląda. Spasł się. Wiesz kiedy on był w formie? Jak się ze mną bił. Krata na brzuchu, zwinny i tak dalej, a teraz? Zobacz jak on wygląda. Wtedy mógł się bić z Danielem, bo teraz, to będzie publiczny…

Wywiad z Alanem obejrzysz – TUTAJ.

Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk – Kursy bukmacherskie

Walki Clout MMA obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej.

Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA

Sprawdź!  Ferrari ma się czego obawiać? Mocne przygotowania Denisa do walki (VIDEO)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.