KSW

Dojdzie do rewanżu Pudzian vs Materla? Szef KSW zabrał głos! [WIDEO]

Czy dojdzie do rewanżu „Legend vs Legend” w KSW? Głos na temat pojedynku Materla vs Pudzian 2 zabrał Martin Lewandowski.

Zawodnicy zmierzyli się na KSW 70 i pojedynek zakończył się niemałym zaskoczeniem. Mariusz Pudzianowski potrzebował niespełna 2 minut, by brutalnie znokautować podbródkowym legendę polskiego MMA. Był to debiut w wadze ciężkiej popularnego „Cipao”, który od tamtego czasu odniósł dwa zwycięstwa.

Zdecydowanie inaczej sytuacja wygląda u „Pudziana”. Były strongman 7 miesięcy po wygranej nad Materlą bardzo szybko przegrał z Mamedem Khalidovem. Do akcji powrócił podczas gali na Stadionie Narodowym, gdzie mimo dominacji w 1. rundzie został skończony ciosami przez Artura Szpilkę.

Właśnie wspomniany „Szpila” wspominał w wywiadach, że Mariusz powinien raz jeszcze zmierzyć się z „Cipao”. Jego zdaniem Michał zwyciężyłby 9 na 10 walk z Pudzianowskim, a tę jedną obejrzeliśmy właśnie na KSW 70. Co na to współwłaściciel organizacji, Martin Lewadnowski?

To jest jakiś pomysł, ale tutaj to dla Michała większa byłaby frajda, niż dla Mariusza. Mariusz, powiedzmy szczerze, dwukrotnie wyszedł poturbowany. Porażkę z Mamedem mógł sobie wytłumaczyć, tak ciężko jest przejść mu do porządku dziennego po porażce z Arturem. Nie chcę tutaj nic mówić. Jesteśmy wstępnie ustawieni po gali we Wrocławiu. Nie, że się rozejdziemy, tylko nie jest w stanie ci odpowiedzieć, czy po tych dwóch porażkach nagle Pudzian powie: „woohoo, lecimy na Materlę!” Nie wiem, czy będzie to dla nas, jako KSW byłaby to promocyjna, fajna walka. Pytanie, czy Mariusz będzie to widział w podobny sposób.

Zobacz całą rozmowę z Martinem Lewandowskim -> TUTAJ.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.