FAME MMA

(VIDEO) Don Kasjo miał walczyć z Bombardierem na FAME MMA 11? „Był już rywal, gabarytowo dwa razy większy, to by była…”

Za nami pierwsza konferencja zbliżającej się gali FAME MMA 11, która odbędzie się już 2 października 2021 roku w Arenie Gliwice. Poznaliśmy pełną kartę walk FAME MMA 11 i jak już wiemy w walce wieczoru Borys Mańkowski zmierzy się z Normanem Parke.

Na konferencji pojawił się m.in. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, były rywal Normana Parke. Przypomnijmy, że na jubileuszowej gali FAME MMA 10 Irlandczyk pokonał na punkty „Don Kasjo”, jednak ten nie zgodził się z werdyktem sędziowskim i do organizacji wpłynęły dwa protesty, które finalnie zostały odrzucone.

Wiele wskazywało na to, że dojdzie do rewanżu, który zapewne znowu pobiłby rekordy oglądalności. Tak się jednak nie stało, ponieważ jak twierdzi Życiński to Irlandczyk odrzucił taką propozycję co go bardzo zdziwiło.

Don Kasjo vs Bombardier

Organizacja po tym jak rzekomo Irlandczyk miał odrzucić propozycję rewanżu postanowiła szukać godziwego zastępstwa. Już jakiś czas temu w mediach pojawiały się pogłoski o tym, że kolejnym rywalem Życińskiego prawdopodobnie będzie „Bombardier”.

W rozmowie na kanale 6PAK „Don Kasjo” w taki sposób wypowiedział się na temat potencjalnego starcia i pytania oto, czy faktycznie miał zawalczyć z „Bombardierem”.

Sprawdź!  FAME MMA 14 PPV. Gdzie i jak kupić PPV? Koszt, cena PPV FAME MMA 14. Karta walk, transmisja na żywo

„Nie wiem, byś musiał zapytać federację na ile to jest prawdą, a na ile nie. Ja na pewno byłbym gotowy na każdego. Król się nikogo nie boi, ale to byś musiał zapytać Wojtka Goli, Rafała Pasternaka, albo Krzysztofa Rozpare. Boxdela nie, bo wiadomo, że ch*j go to obchodzi.

W wywiadzie dla fansportu.pl zdradził natomiast, że miał już dogadaną walkę, ale rywal niestety w ostatnim momencie wypadł. Jak zaznaczył Kasjusz – „rywal był gabarytowo dwa razy większy” od niego.

„Sporo zawodników i to bardzo dobrych odmówiło, aż się zdziwiłem. Zostaje kilku, ale nie chce o nich mówić, bo możliwe, że się zgodzą na późniejszy termin. Dochodziły mnie słuchy, że za mało czasu mają (przyp. red. na przygotowania).”

„Mają mi dać w przyszłym tygodniu kogoś na FAME MMA 12 i wtedy będę walczył. Od miesięcy było gadane, że jestem brany pod uwagę na FAME MMA 11. Był już rywal – to by była mocna bomba, ale on wypadł. Medialnie i sportowo też, dużo, dużo większy chłop ode mnie. Gabarytowo dwa razy większy…”

Sprawdź wywiad z Boxdelem:

Sprawdź!  Ostre spięcie Piotra Szeligi i Normana Parke przed konferencją! "Żabka, wypie***j cieciu malinowy!"

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.