High League

Labryga vs Załęcki na High League 7! Ujawniono zasady walki!

Już w przyszłym miesiącu odbędzie się gala High League 7, na której kolejną walkę stoczy Denis Labryga. Dzisiejszego popołudnia zdradzono nazwisko jego rywala!

Zawodnik z Głogowa zadebiutował przed kilkoma miesiącami zadebiutował we freak fightach. Podczas ostatniej gali High League bardzo szybko rozbił niepokonanego dotychczas Konrada Karwata. Labryga od dawna zaznaczał, że chciałby się zmierzyć z Denisem Załęckim, jednak plany pokrzyżowała kontuzja „Bad Boya” i niechlubny ostatni występ.

Przed dziesięcioma dniami federacja zapowiedziała udział byłego zawodnika WOTORE na czerwcowej gali, która będzie miała miejsce w krakowskiej Tauron Arenie. Dziś z kolei ujawniono rywala i zasady, na jakich panowie zmierzą się w klatce!

Denis Labryga zmierzy się z Dawidem Załęckim!

Trenujący w Warszawskim Centrum Atletyki Labryga spotka się z Dawidem Załęckim! Ojciec Denisa zaskakująco zadebiutował w ubiegłym roku szybką wygraną nad Alanem Kwiecińskim. Kolejną walkę stoczył pół roku później wygrywając z Vaso Bakoceviciem również w 1. odsłonie. Na marcowej gali High League 6 doznał z kolei porażki we freak fightach, ulegając na punkty „Don Diego”.

Sprawdź!  Gdzie oglądać transmisję High League 5? Cena PPV. Ile kosztuje? Karta walk High League 5 PPV

Jak wtedy, tak i teraz Dawid Załęcki wystąpi w swojej ulubionej dyscyplinie, czyli K-1 w małych rękawicach. Denis Labryga to również znakomity kick-bokser, który może pochwalić się znakomitymi osiągnięciami w tej dyscyplinie. Oto, jak organizacja zapowiedziała pojedynek obu panów:

Sportowo-freakowa walka w stójce? Czyli to, co lubimy najbardziej. Szykujcie się na mocne uderzenia, bo na HIGH League 7 do klatki wejdą Denis Labryga i Dawid Załęcki. W środę pierwsze spotkanie twarzą w twarz Denisa i Dawida. O 20:00 I konferencja. My już nie możemy się doczekać. K-1, małe rękawice, 3×3 minuty.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.