GROMDA

Janikowski typuje starcie o tytuł mistrza GROMDY! „Przetrzyma, wytrzyma, wymęczy rywala i ubije”

Damian Janikowski zabrał głos przed piątkową galą GROMDA 13, podczas której odbędzie się pojedynek o tytuł mistrza walk na gołe pięści.

W starciu pas Mateusz Kubiszyn zmierzy się z Bartłomiejem Domalikiem. Zapowiada się wyrównane i bardzo emocjonujące starcie, gdyż do tej pory zawodnicy są niepokonani i zwycięży z każdym rywalem, jakie napotkali na swojej drodze.

Galę GROMDA 13 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

Pojedynek o mistrzowski tytuł wytypował Damian Janikowski, który gościł w studio FANSPORTU TV. Warto przypomnieć, że miał on już okazję zmierzyć się z Mateuszem Kubiszynem, jednak był to pojedynek na zasadach MMA, w którym dominował zapaśniczo.

Zdaniem zawodnika KSW to właśnie „Don Diego” jest faworytem tego starcia. Janikowski wskazał nawet, że zwycięży w przeciągu pierwszych trzech rund – Przetrzyma, wytrzyma, wymęczy rywala i ubije – oświadczył zawodnik, którego typowanie znajdziesz poniżej:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.