Cage Warriors

(VIDEO) Porażka Polaka przez TKO na gali Cage Warriors! Daniel Skibiński przegrywa trzeci raz z rzędu!

Niestety Daniel Skibiński podtrzymał niechlubną passę porażek. Popularny „Skiba” przegrał na Cage Warriors 141 już w pierwszej rundzie.

Daniel Skibiński odbił się w 2016 roku po dwóch porażkach z rzędu i zanotował znakomitą passę 12. kolejnych wygranych. Popularny „Skiba” pokonywał między innymi obecnego zawodnika KSW i byłego fightera UFC – Pawła Pawlaka. Dobra passa zakończyła się jednak w drugim występie pod banderą UAE Warriors.

Skibiński padł wówczas po TKO już po 45. sekundach walki. Do akcji powrócił w kwietniu bieżącego roku, gdy na gali Cage Warriors 135 mierzył się z Justinem Burlinsonem. Wytrzymał o wiele dłużej, jednak koniec końców odklepał po gilotynie z rąk Anglika.

„Skiba” nie dał za wygraną i wziął walkę z Jimem Wallheadem na Cage Warriors 141, która odbyła się wczoraj. Polak szybko ruszył po obalenie, jednak nie zdołał przewrócić oponenta. Ten z czasem zyskiwał coraz większą przewagę, trafiając Daniela Skibińskiego raz za razem. Polski zawodnik próbował klinczować, jednak rywal był zdecydowanie lepszy. Wyprowadził kilka prawych, które dopchnęły „Skibę” na siatkę. Tam Wallhead dokończył dzieła zniszczenia – po jednym z ciosów Polak padł na deski, Anglik wyprowadził kolejne uderzenia, a sędzia przerwał walkę.

Sprawdź!  Daniel Skibiński poznał rywala na pojedynek, który będzie eliminatorem do starcia o pas UAE Warriors

Dla 42-letniego Jima Wallheada była to trzecia wygrana z rzędu. Warto przypomnieć, że „Judo” przed siedmioma laty wystąpił też na KSW 32, gdzie w drugiej rundzie skończył Rafała Moksa.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.