Clout MMA

Nitro zawalczy z kontrowersyjnym raperem? Dostał ofertę od Clout MMA

„Nitro” zdradził podczas jednego ze streamów, że dostał ofertę od Clout MMA. Twierdzi, że organizacja próbuje nakręcić konflikt.

Sergiusz Górski ma za sobą dwa słabe występy w klatce. W debiucie na FAME 13 na pełnym dystansie przegrał z „Unboxallem”, którego niemal wszyscy skazywali na pewną porażkę, jednak ten sprawił ogromną niespodziankę.

Już na kolejnej edycji „Nitro” zmierzył się z „Xayoo”. Marcin Majkut z łatwością rozprawił się z rywalem, a pojedynek zakończył się już w pierwszej odsłonie po całkowitej dominacji. Więcej nie mieliśmy okazji oglądać Górskiego w klatce i raczej nie zanosi się na szybki powrót.

Podczas ostatniego streama zdradził, że federacja Clout MMA zaproponowała mu pojedynek z raperem „Sentino”, z którym w przeszłości współpracował. Panowie jednak aktualnie nie mają najlepszych relacji, a „Nitro” twierdził, że organizacja chciała zaognić konflikt przy okazji ostatniej gali:

– Dostałem miesiąc temu telefon, dzwonił właściciel Clout MMA. Dostałem propozycję walki z Sebastianem. (…) Ja nie mam problemu o tym mówić, bo bardzo nieetyczne jest, jeśli wiesz, że przyjeżdżam z dziewczyną, którą on wyzywał, ten sposób rozlokowania to nie wierzę, że to jest przypadek.

„Nitro” dostał też wyzwanie od Daniela „Magicala”, jednak oświadczył, że wyjdzie z nim do klatki, jak otrzyma 3 miliony złotych. Takiej gaży z całą pewnością nie otrzyma, więc na ten moment możemy wykluczyć jego kolejne pojedynki.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.