Clout MMA

Denis Labryga o walce z Dawidem Załęckim: „Nie chciałem go nokautować. Chciałem…”

Denis Labryga zabrał głos w sprawie pojedynku z Dawidem Załęckim. Przyznał, że nie chciał go nokautować, tylko skupiał się na zdobyciu doświadczenia w klatce.

Do wspomnianego starcia doszło podczas ostatniej gali Clout MMA. Była to jedna z najbardziej wyczekiwanych walk i zawodnicy stoczyli fenomenalną rundę, po której niestety sędzia przerwał starcie. Załęcki doznał bowiem kontuzji, która nie pozwoliła mu na kontynuowanie starcia.

Teraz przy okazji ostatniego wywiadu dla fansportu.pl Labryga oddał rywalowi szacunek i przyznał, że gdyby ten zaczął wcześniej trenować, mógłby sporo namieszać w sportach walki. Wypowiedział się również na temat starcia i stwierdził, że chciał na dystansie trzech rund rozpracować Załęckiego:

– Szkoda, że nie zaczął wcześniej trenować, bo nie jednego zawodnika by zaskoczył. Przy ostatniej walce naprawdę nie chciałem go znokautować, tylko sam nabierać doświadczenia. Że tak powiem, dopiero wchodzę w te tereny. Chciałem go rozszyfrować na trzy rundki, po co mam gościa załatwiać w 10 sekund, jak mam na to trzy rundy.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.