KSW

KSW ma szansę zatrzymać Parnasse’a! „Dla mnie najważniejsze są…”

Salahdine Parnasse wypełnił kontrakt z KSW i teraz musi podjąć decyzję o swojej przyszłości. Wskazał, na co przede wszystkim będzie zwracać uwagę.

Francuz podczas wczorajszego gali w Paryżu w pierwszej rundzie znokautował Valeriu Mirceę i po raz kolejny pokazał, że jest fenomenem w świecie MMA. Jest na takim poziomie, że poradziłby sobie w każdej organizacji na świecie, wliczając w to UFC.

Fani bardzo chcieliby zobaczyć go w amerykańskiej federacji, gdzie czekają na niego największe wyzwanie. Sam Parnasse przyznał jednak, że zwraca uwagę przede wszystkim na warunki finansowe, gdyż musi zadbać o swoją rodzinę. Jak wiadomo, w UFC za pierwsze walki dostanie niewielkie pieniądze w porównaniu z obecnymi zarobkami, ale po kilku wygranych może zgarniać naprawdę duże sumy.

– Nie ukrywam, że dla mnie najważniejsze są sprawy finansowe. Mam rodzinę i chcę, żeby żyła dobrze – przyznał po KSW 93 w rozmowie z dziennikarzami.

– Gdy zaczynałem w KSW, nigdy nie sądziłem, że dojdę do tego momentu. Widziałem innych zawodników, widziałem, ile zarabiał Mamed Khalidov. Nie wyobrażałem sobie, że będę na ich miejscu, a teraz jeszcze ich wyprzedziłem. Dałem bardzo dużo KSW, więc czekam na bardzo dobrą ofertę. Nie ukrywam też, że czekam na oferty od innych organizacji – dodał.

Sprawdź!  Michał Andryszak przed KSW 63: "Chyba nieco się wcześniej zapomniałem i chciałem za bardzo..."

Nie wykluczone więc, że wybierze KSW, jeśli Martin Lewandowski i Maciej Kawulski złożą wystarczająco wysoką ofertę. Problem w tym, że polska organizacja nie jest w stanie zapewniać już Francuzowi odpowiednich rywali.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.