KSW

KSW Colosseum 2. Wielki powrót Materli! Nokautuje Paczuskiego w pierwszej rundzie! [WIDEO]

Za nami pojedynek legendy polskiego MMA Michała Materli, który zmierzył się z wyjątkowo niebezpiecznym w stójce Radosławem Paczuskim.

Michał Materla zdecydowanie górował doświadczeniem w MMA nad Radosławem Paczuskim. Berserker ze Szczecina na swoim koncie ma 41 stoczonych pojedynków. Aż 25 walk wygrał przed czasem. Trzynaście razy poddawał swoich rywali, a dwanaście posyłał ich na deski. Materla wywodzi się z brazylijskiego jiu-jitsu, które zawsze było jego najmocniejszą bronią, ale od lat jest już wszechstronnym zawodnikiem, którego pięści równie często, co techniki kończące, dają się rywalom we znaki.

Michał ostatni raz walczył podczas gali XTB KSW 78 i zmierzył się z Kendallem Grovem. Po sporych problemach ostatecznie jednak Polak wygrał przez TKO, po czym okazało się, że do rywalizacji wyszedł z poważną kontuzją i miał utrudnioną możliwość zadawania ciosów.

Natomiast Radosław Paczuski idzie przez zawodowy świat MMA jak burza. W pierwszych pięciu pojedynkach cztery razy posyłał rywali na deski. W KSW rozbił przed czasem Jasona Wilnisa i Jasona Radcliffe’a. Ostatni raz walczył w styczniu tego roku i zmierzył się z Tomaszem Romanowskim.

Sprawdź!  Co dalej z walką o pas na Narodowym? Wojsław Rysiewski tłumaczy! "Decyzja należy do..." [VIDEO]

Zawodnicy dali niezwykle efektowny, wyrównany i emocjonujący bój w stójce. Obaj fighterzy przeżywali w nim trudne chwile, ale obaj też je przetrwali i dalej robili fantastyczne show, w którym nokaut cały czas wisiał w powietrzu. Ostatecznie jednak całość batalii rozegrała się na pełnym dystansie i sędziowie niejednogłośnie zwycięzcą walki wskazali Tomasza Romanowskiego.

-> Oglądaj galę KSW Colosseum 2 <-

RELACJA

RUNDA 1

Materla zaczął mocnym lewym prostym, dobrze kopie Radka na bok. Paczuski świetnie krąży, zmienia pozycję i wykonuje dużo przyruchów. Bardzo mocne ciosy Warszawiaka! Świetne kombinacje Paczuskiego, Materla trafia i dobija rywala w parterze!

Oficjalny wynik: Michał Materla wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Ogromna radość! Brawo Michał Materla! 🔥😎

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.