KSW

KSW Colosseum 2. Arek Wrzosek poddaje! Błyskawicznie pokonuje Bogdana Stoicę! [WIDEO]

Za nami pojedynek dwóch światowej klasy kickboxerów. Podczas gali na Stadionie Narodowym Arkadiusz Wrzosek zmierzył się z Bogdanem Stoicą.

Arkadiusz Wrzosek wszedł do zawodowego świata MMA dopiero w zeszłym roku, ale ma już na swoim koncie dwie emocjonujące walki. Warszawiak zadebiutował w okrągłej klatce, zderzając się z Tomaszem Sararą i po efektownym, brutalnym pojedynku rozbił go pod koniec trzeciej rundy. Starcie zostało wybrane walką wieczoru, a zawodnicy nagrodzeni bonusami.

W drugim pojedynku, do którego doszło w lutym tego roku, Arek starł się z Tomášem Možným, który pokonał go niegdyś w kickboxingu. W starciu na zasadach MMA przez pierwsze dwie rundy Polak kontrolował bój, rozbijając Słowaka potężnymi kopnięciami i ciosami, po których Možný kilka razy lądował na deskach.

W trzeciej odsłonie to rywal posłał ciosem Wrzoska na matę i wówczas rozpętało się niesamowite starcie, w którym sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Ostatecznie obaj zawodnicy przetrwali trudne chwile, a sędziowie zwycięzcą wskazali Arkadiusza Wrzoska, który ponownie został nagrodzony bonusem za najlepszą walkę wieczoru.

Sprawdź!  Tomasz Sarara zadebiutuje na KSW 62! Znamy nazwisko rywala!

Dla Wrzoska walka z debiutującym w MMA Bogdanem Stoicą na Narodowym to ważna chwila. Nie tylko wziął udział w jednym z największych wydarzeń w historii polskiego MMA, ale także zawalczył przed własnymi kibicami w swoje urodziny. Warszawiak mógł liczyć na wsparcie wiernych fanów, którzy towarzyszą mu przy każdym pojedynku.

-> Oglądaj galę KSW Colosseum 2 <-

RELACJA

RUNDA 1

Wrzosek zaczął low kickiem, trafił lewym na głowę i sprowadził walkę do parteru! Stoica trzyma blisko głowę przeciwnika, ten jednak pracuje nad wyrwaniem głowy. I zrywa się Arek, posłał kilka mocnych ciosów w ground-and-pound Polak! Złapał pozycję boczną Wrzosek, poszło kilka ciosów i przycisnął przedramieniem szyję Stoici, który odklepuje!

Oficjalny wynik: Arkadiusz Wrzosek wygrywa przez poddanie w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.