KSW

KSW chciało zestawić Jurasa z Różalem! Jurkowski ujawnia: „Był taki pomysł, ale…”

Łukasz Jurkowski gościł w studio FANSPORTU TV, gdzie ujawnił, że organizacja KSW planowała hitowy pojedynek z jego udziałem.

„Juras” to zawodnik, który jako pierwszy został wprowadzony do galerii sław największej polskiej federacji MMA. W najnowszym wywiadzie powrócił m.in. do uhonorowania, które oglądaliśmy podczas gali na Stadionie Narodowym. Zabrał również głos w sprawie ostatnich wydarzeń w świecie sportów walki.

Skomentował pomysł pojedynku Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem, zdradził co myśli na temat kontrowersyjnego rozstrzygnięcia main eventu KSW 86 oraz zdradził, że mógł stoczyć pojedynek z Marcinem Różalskim na Colosseum 2!

– Bym pomysł, który nie dotarł do mnie, a wiem, że KSW o nim rozmawiało, że z „Różalem” miałbym się bić. To nie wchodziło w grę. My się przyjaźnimy wiele lat. Musieliby zapłacić horrendalne pieniądze, których nie jesteśmy warci. Ja to usłyszałem chyba od Artura Ostaszewskiego. KSW taki pomysł rzuciło, ale spadło to bardzo szybko, jak doszło do „Różala”. Do mnie doszło trochę później.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.