FAME MMA

Awantura podczas programu F2F! Pasternak odpalił się na Zadorę i Alana! [WIDEO]

Za nami program F2F promujący nadchodzącą galę FAME Friday Arena 1. Podczas wydarzenia doszło do mocnej konfrontacji trzech zawodników.

Twarzą w twarz stanęli Alan Kwieciński oraz Dominik Zadora. Panowie w przeszłości razem trenowali oraz byli dobrymi znajomymi. Wybuchnął jednak pomiędzy nimi konflikt i „Japoński Drwal” zakończył współpracę ze swoim podopiecznym.

Teraz zawodnicy wszystko wyjaśnią w klatce FAME. Podczas programu mieli okazję poruszyć kilka tematów, na które odpowiedź chcieli poznać kibice. Na życzenie widzów wykonany został również telefon do Michała Pasternaka, gdyż zarówno „Alanik”, jak i Zadora są z nim mocno skonfliktowani.

Do mocnej wymiany zdań doszło przede wszystkim pomiędzy „Wampirem” oraz Dominikiem. Podopieczny Mirosława Oknińskiego nie zapomniał jednak o Kwiecińskim i również w niego wbił ostre szpilki.

Całą konfrontację znajdziesz poniżej:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.