KSW

KSW 86: Typowanie. Co obstawiać? Kupon na KSW 86

Już dziś KSW 86, na której to gali zobaczymy aż 9 niesamowitych pojedynków. W walce wieczoru Jakub Wikłacz zmierzy się z Sebastianem Przybyszem w ich czwartym starciu. Kto wygra na KSW 86? Co obstawiać? Sprawdźcie nasze typowanie KSW 86.

Największa polska organizacja MMA wraca do stolicy Dolnego Śląska z kolejnym emocjonującym wydarzeniem. Galę KSW we Wrocławiu zamknie pojedynek między Wikłaczem a Przybyszem o pas wagi koguciej. Wcześniej dojdzie do pojedynków z udziałem Filipa Stawowego, Michała Michalskiego, czy Artura Szczepaniaka.

Kursy bukmacherskie na KSW 86

Bukmacher eFortuna.pl przygotował szeroką ofertę na galę KSW 86. Największymi faworytami tego wieczoru są Mariusz Joniak, Artur Szczepaniak i Dominik Humburger. W main evencie większe szanse dawane są Jakubowi Wikłaczowi, choć nie można zapominać, że ten już raz przegrał z Sebastianem Przybyszem.

Poniżej znajdziesz pełną listę kursów i zakładów bukmacherskich na galę KSW 86. Wystarczy kliknąć w grafikę!

-> Graj z Fortuną i odbierz bonusy

Co obstawiać na KSW 86?

Dominik Humburger nieprzypadkowo jest stawiany w lepszej pozycji od Michała Michalskiego. Polak będzie miał przewagę „własnego boiska”, gdyż Wrocław to jego miasto. Czech na pewno jednak będzie mógł liczyć na solidne wsparcie przyjezdnych fanów. Za nim też przemawiają warunki, jak i między innymi wiek, gdyż jest 7 lat młodszy od Michała. Michalski może zostać skończony i to w bardzo brutalnym stylu.

Sprawdź!  Martin Lewandowski komentuje odejście Abusa Magomedova: "Mieliśmy wobec Abusa duże plany, ale niestety..."

Walka wieczoru KSW 86 przykuwa uwagę wszystkich. Jakub Wikłacz w końcu stanie do obrony pasa kategorii koguciej. Jego rywalem będzie Sebastian Przybysz, któremu ten tytuł odebrał. Olsztynianin po 3. starciach z „Sebiciem” prowadzi w ich rywalizacji 2:1 i wielu upatruje jego wygranej w tetralogii. Gdynianin dwukrotnie już w tym roku wychodził do klatki i za każdym razem zwyciężał przed czasem. Tym razem będzie o to niezwykle ciężko.

Typowanie KSW 86

W ofercie eFortuna.pl znajdziecie o wiele więcej typów i zakładów na galę KSW 86. Dodatkowo grając odpowiednią ilość zdarzeń na kuponie aktywujecie kolejne bonusy. Jeśli nie posiadacie konta, możecie skorzystać z kapitalnej oferty powitalnej bukmachera!

Przyszykowano dla was szereg bonusów wartych ponad 600 zł! Za samą rejestrację i depozyt otrzymacie darmowe 30 zł. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka. To znaczy, że jeśli kupon okaże się przegrany – Fortuna zwraca wam środki na konto gracza.

Sprawdź!  Poznaliśmy walkę wieczoru KSW 78?! Michał Materla wystąpi w rewanżu!

-> Odbierz bonusy na KSW 86

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.