KSW

Pudzianowski przed walką z Materlą: „Nie mogę go lekceważyć nawet na sekundę, bo może zgasnąć światło”

Jutro do klatki KSW wejdą dwie legendy polskiego MMA. Podczas gali w Łodzi Michał Materla zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim.

Za kilka godzin odbędzie się oficjalne ważenie i zawodnicy staną twarzą w twarz. Wielu kibiców jest ciekawych, ile na wagę wniesie „Cipao”, który większość pojedynków toczył w kategorii średniej. Jak sam jednak zdradził, będzie to ponad 100 kilogramów.

Przewaga warunków fizycznych nie będzie więc tak duża, jak wielu początkowo się wydawało. Dodatkowo inni zawodnicy zdradzili, że Materla jest wyjątkowo silny, jeśli chodzi o walkę w klatce. Zarówno dla jednego, jaki i drugiego fightera jutrzejszy pojedynek będzie dużym wyzwaniem.

Pudzianowski o walce na KSW 70

Sam Mariusz Pudzianowski w rozmowie z „Winim” na jego kanale YouTube został zapytany o nadchodzącą walkę. Fighter przyznał, że jego rywal jest bardzo niebezpieczny i musi być czujny przez cały pojedynek. Materla potrafi zarówno poddać, jaki i znokautować.

– Bardzo ciężka walka. Michał jest bardzo dobrym zawodnikiem. Nawet na sekundę nie mogę go zlekceważyć. Nawet na sekundę, bo może światło zgasnąć. Więc jest bardzo dobrym zawodnikiem i dłużej ode mnie w MMA. A ja też już 13 lat jestem ileś tych walk z dobrymi zawodnikami miałem.

A Michał wie, że mogę nie być fenomenem techniki, ale potrafię położyć, dołożyć, znokautować, potrafię kopać, na każdej płaszczyźnie potrafię się w mniejszym lub większym stopniu odnaleźć. Michał też to wie, a ja o Michale praktycznie wszystko. Tak samo, jak z Jurasem. Znaliśmy się razem, trenowaliśmy, weszliśmy do klatki, był ogień do upadłego.

Kursy bukmacherskie na gale KSW

Wszystkie gale organizowane przez KSW u legalnego bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  "Różal" o tym, dlaczego nie lubi Pudzianowskiego: "Miałem z nim styczność w pewnych sytuacjach. Wiem, jak się zachował"

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Kurs na walkę Mariusz Pudzianowski vs Michał Materla

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.