FAME MMA

Lewanodwski wyklucza freak fighty w KSW. Wbił szpilkę w organizacje! „Nie gadalibyśmy o nich, gdyby nie…”

Martin Lewandowski wykluczył udział debiutantów z innych dyscyplin sportowych w klatce KSW w niedalekiej przyszłości. Wbił też szpileczkę w organizatorów gal freak fight.

-> Dzisiejszą galę KSW 86 obstawisz BEZ RYZYKA w Fortunie

O tym, że współwłaściciel KSW nie jest fanem tego typu wydarzeń wiadomo nie od dziś. Kibice doskonale oczywiście pamiętają, że to właśnie w polskiej organizacji dochodziło do pierwszych tego typu zestawień. Dla wielu Pudzian vs Najman „rozpoczęło polskie MMA”, choć oczywiście traktować to trzeba z przymrużeniem oka.

W ostatnich latach na rynku pojawił się istny wysyp organizacji freak fightowych, choć tylko niektóre z nich nadal są obecne. Zdecydowanie najpoważniejszym graczem jest Fame MMA, gdzie zresztą pojedynki toczyły też gwiazdy KSW, a ostatnimi tego typu federacje sięgają po postaci z innych dyscyplin. Jeszcze 29 września na FAME Firday Arena 2 zadebiutuje lekkoatleta Piotr Lisek, a swoje pojedynki stoczyli już Tomasz Hajto, czy Zbigniew Bartman.

Zapytany w rozmowie z Andrzejem Kostyrą Martin Lewandowski przyznał, że KSW szukając nowego „narybku” nie będzie patrzyło w tę stronę.

Sprawdź!  Mateusz Gamrot i Phil de Fries wspierają Normana Parke w walce z Don Kasjo! (FOTO)

– Nie, skąd. Gdybyśmy brali go pod uwagę, to myślę byśmy byli pierwsi, którzy w tę stronę poszli. Możemy sobie historycznie popatrzeć, że freak fighty i ludzie z innych dyscyplin, to my jako KSW pierwsi przyciągaliśmy na początku do ringu, później do klatek. Ale no jest pewna jakaś taka granica umiejętności sportowych poniżej których nie chcemy schodzić.

Współwłaściciel KSW wbił też przy okazji kolejną szpilkę we freakowe organizacje zwracając uwagę na to, iż ich temat jest przy nim poruszany wyłącznie przez człon „MMA” w nazwie. Stwierdził też, że ich widowiska mogą bardziej oddziaływać na oglądalność programów telewizyjnuch, niż na gale jego organizacji.

– Wydaje mi się, że to bardziej jest pytanie do, nie wiem, „Tańca z Gwiazdami”, czy to im nie odbierze oglądalności, a nie do federacji sportowej, która promuje sport. Bo to, że ktoś udaje, że walczy albo wydaje mu się, że jest zawodnikiem to jedno. No co tu dużo mówić. W ogóle inna jakość wszystkiego co się dzieje tam na miejscu.

– Ja myślę, że w ogóle o tym rozmawiamy tylko i wyłącznie dlatego, że organizatorzy tamtych gal mają czelność nazywania tego „MMA” i to jest jakby problem. To, co nazywa się MMA, powinno być nazywane MMA, a nie po prostu każdy sobie trochę traktuje tę nazwę dyscypliny jako jakiś rodzaj nie wiem, freak show… Więc jakbyśmy to tylko wyłączyli, to byśmy nawet o tym nie gadali.

KSW 86: Kursy i zakłady bukmacherskie

Kartę walk obstawić możecie u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy mogą liczyć na specjalną ofertę powitalną, wartą ponad 600 zł.

Sprawdź!  Całkowita dominacja Lizi! Rozbiła twarz bezradnej rywalki! [WIDEO]

Już po samej rejestracji na konto wpłynie darmowe 20 zł, a następnych 10 zł dodane zostanie do pierwszego depozytu. Co więcej trzy pierwsze zakłady do 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

-> Odbierz bonusy na KSW 86!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.