KSW

KSW 85. Chuzhigaev poddaje Gnidkę w 2. rundzie! [WIDEO]

Pierwszą walką o mistrzowski pas podczas gali XTB KSW 85 był pojedynek na szczycie kategorii półciężkiej, w którym Ibragim Chuzhigaev stanął do obrony tytułu przeciwko niepokonanemu Bohdanowi Gnidce.

Ibragim Chuzhigaev ma za sobą jedną udaną obronę pasa mistrzowskiego. Podczas gali XTB KSW 77 stanął do walki przeciwko numerowi jeden tej kategorii wagowej, Ivanowi Erslanowi. W debiucie dla KSW Chuzhigaev po bardzo wymagającym, pięciorundowym pojedynku, odebrał tytuł Tomaszowi Narkunowi, najdłużej panującemu czempionowi w historii tej kategorii wagowej.

Pochodzący z Ukrainy Bohdan Gnidko wszedł do klatki jako niepokonany zawodnik. Do gali KSW 85 stoczył dziesięć walk i co ciekawe, wszystkie wygrał już w pierwszej rundzie. Sześć razy nokautował, a cztery razy poddawał swoich przeciwników. Ostatni raz zawodnik z Ukrainy pojawił się w okrągłej klatce podczas gali KSW 82 i zmierzył się z Rafałem Kijańczukiem, które poddał balachą.

Wcześniej Gnidko znokautował niepokonanego Madalina Pirvulescu i posłał na deski Damiana Piwowarczyka. Zrobił to już w piątej sekundzie starcia i zanotował tym samym najszybszy nokaut w historii polskiej organizacji. Za wszystkie wygrane w KSW Bohdan został nagrodzony bonusami.

Sprawdź!  KSW 81. Błyskawiczna porażka Karoliny Owczarz! Adrianna Kreft poddaje w 73 sekundy!

KSW 85: Chuzhigaev vs Gnidko – RELACJA

RUNDA 1

Chuzhigaev inkasuje kilka kopnięć, a zaraz mocno trafia lewym i prawym. Ukrainiec mocno kopie po korpusie i zalicza obalenie! Ibragim wraca na nogi, zrywa klincz na siatce Bohdan, a zaraz ponownie sprowadza walkę do parteru. Mocne ciosy Gnidki zza pleców na głowę mistrza, ten póki co w pełnej defensywie. Pretendent nie przestaje atakować, szuka duszenia po ciosach i wpina się w pełni za plecy! Ucieka champion KSW i skutecznie wyklucza rękę rywala. Wstaje na nogi Chuzhigaev i zrywa klincz. Bardzo szybka kombinacja Ibragima, który trafia kolejnymi seriami.

RUNDA 2

Gnidko po raz pierwszy w karierze KSW występuje w 2. rundzie, zalicza obalenie po niecelnym backfiście mistrza. Ten jednak z łatwością wraca do stójki i celnie atakuje pięściami. Mocny prosty na prosty, Ukrainiec szuka obrotowego łokcia, ale ląduje po nim na macie Bohdan. Kontroluje przebieg walki mistrz, szuka dosiadu, skręca się pretendent i to on ląduje z góry. Nie ma sił na kontrolę Gnidko, Chuzhigaev wraca na nogi, a zaraz bez problemu obala. Champion skręca się i zapina trójkąt rękoma i poddaje Gnidkę!

Sprawdź!  Kołecki o walce Juras vs Pudzian: "Szczerze, nic mnie nie zaskoczyło. Ona wyglądała tak, jak sobie wyobrażałem"

Wynik walki: Ibragim Chuzhigaev wygrywa przez poddanie w 2. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.