KSW

KSW 62 już w lipcu. Znamy pierwsze nazwiska

Na dzisiejszej gali KSW 61 ogłoszono, że już 17 lipca odbędzie KSW 62. Podano informację, że wystąpią na niej tacy zawodnicy jak Michał Michalski, Szymon Kołecki i Andrzej Grzebyk. Będzie to już piąta gala KSW w tym roku.

Kołecki, Grzebyk, Michalski bohaterami lipcowej gali KSW 62

Szymon Kołecki jest mistrzem olimpijskim w podnoszeniu ciężarów. Karierę w MMA rozpoczął w 2017 roku i od tego czasu stoczył już 10 pojedynków. W KSW zadebiutował dwa lata temu na gali KSW 47, gdzie wygrał przez TKO z Mariuszem Pudzianowskim. W ostatnim boju na KSW 58 wypunktował Martina Zawadę (29-16-1).

Andrzej Grzebyk to niezwykle widowiskowo walczący zawodnik. Jest on byłym czempionem Fight Exclusive Night w kategorii średniej i półśredniej. Ma on za sobą wiele świetnych pojedynków. Pierwszy tytuł zdobył na FEN 21, gdzie wygrał przez TKO z Thiago Vieirą (10-4). W posiadanie drugiego pasa mistrzowskiego wszedł na FEN 24. Pokonał wtedy przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie Kamila Gniadka (14-7-1). Po tym boju na FEN 26 w zaledwie 18 sekund pokonał Roberta Fonsecę (12-4).

Sprawdź!  Mariusz Pudzianowski wściekły! Odpowiada na poważne oskarżenia i zaprasza na sparing! [WIDEO]

Michał Michalski jest  również niezwykle efektownie walczącym zawodnikiem. W 2013 roku doszedł do finału programu MMAaster, gdzie w finale, który odbył się na GMC 4 przegrał na punkty z Danielem Skibińskim (16-5). W swoim poprzednim boju podczas KSW 58 wygrał z Aleksandarem Rakasem (16-8).

Gala KSW 62 odbędzie się 17 lipca.

źródło: KSW

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *