KSW

Krzysztof Głowacki gotowy na KSW 95! Autor nokautu 2023 roku powraca

Autor nokautu ubiegłego roku powraca do klatki! Krzysztof Głowacki już na początku czerwca stoczy drugą walkę w karierze.

Były pięściarz powróci do okrągłej klatki KSW rok po debiutanckiej walce. „Główka” kapitalnie przywitał się z fanami MMA – podczas gali Colosseum 2 zmierzył się z Patrykiem „Glebą” Tołkaczewskim. Torunianin szybko przewrócił go do parteru i zajął dosiad, gdzie Głowacki znokautował go z pleców. Teraz Krzysztof zmierzy się ze znanym ze sceny kickbokserskiej Dawidem Kasperskim.


Wszystkie pojedynki KSW 95 obstawisz u bukmachera Fortuna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy i obstawiaj galę KSW 95

TYPKURSYBUKMACHER
Krzysztof Głowacki2.47Fortuna
Dawid Kasperski1.55Fortuna

Rywal Głowackiego zadebiutował w MMA w lutym tego roku, gdzie na pełnym dystansie pokonał Vasila Ducara. Czech, podobnie jak „Główka”, zdecydowanie bardziej znany jest z pojedynków w bokserskim ringu.

Sprawdź!  Okniński wspomina współpracę z Pudzianowskim: "On dostawał 200 tysięcy, a ja…"

Krzysztof Głowacki wie, że podczas KSW 95 będzie miał zdecydowanie wyżej zawieszoną poprzeczkę. Z tego też tytułu były pięściarz zapowiada, że w starciu nie zabraknie emocji, a na koniec to jego ręka powędruje w górę:

Poprzeczka jest bardzo wysoko zawieszona, ale spokojnie. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby zdrowym dojść do walki i wyjść z niej zwycięsko. Na pewno emocji nie zabraknie, z mojej strony, jak i z Dawida strony. Nie lubię dużo opowiadać, bo gadać można wiele. Lepiej pokazać wszystko w walce, więc bądźcie cierpliwi i zobaczycie 7 czerwca, co się będzie działo.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.