MMA

Kopnął ring girl przed walką! Organizacja była bezwzględna! [WIDEO]

W miniony weekend doszło do kuriozalnej sytuacji, której zawodnik nie będzie dobrze wspominał. Za swoje zachowanie został wyrzucony z organizacji.

19 kwietnia w Rosji odbyła się gala Hardcore MMA 90. Pojedynkiem wieczoru było zestawienie debiutującego kickboxera Aliego Heibatiego, który zmierzył się ze znacznie bardziej doświadczonym Arkadiym Osipyanem.

Jeszcze przed rozpoczęciem starcia doszło do zaskakującej sytuacji, gdyż pierwszy z fighterów kopnął ring girl, która krążyła po oktagonie, sygnalizując rozpoczęcie rundy. Arbiter zwrócił uwagę zawodnikowi i na tym się skończyło. Po chwili zwodnicy ruszyli do walki, ale nie trwała ona długo, gdyż już w pierwszej odsłonie Heibati przegrał przez nokaut techniczny.

Po starciu na zawodnika spadła ogromna krytyka ze strony kibiców, którzy nie byli w stanie zrozumieć jego zachowania. Zawodnik przeprosił i zapewnił, że nie chciał w żadnej sposób okazać braku szacunku. Jak twierdzi, zrobił to ze względu na nerwy przed walką. Organizacja jednak zareagowała bardzo stanowczo, wyrzucając Irańczyka ze swoich szeregów.

Co więcej, zostanie na niego nałożona kara finansowa, a pieniądze trafią do ring girl. Włodarze przekazali, że nie zgadzają się na takie zachowanie wobec pracowników, dziennikarzy czy kogokolwiek obecnego na gali.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.