FAME MMA

Okniński przestanie wbijać szpilki w Tyburskiego? „Boimy się o niego. Żeby się nie wycofał”

Mirosław Okniński nie odpuszcza rywalowi swojego podopiecznego. Po raz kolejny uderzył w Pawła Tyburskiego przy okazji wywiadu.

W maju na gali FAME 21 dojdzie do rewanżu pomiędzy „Tyborim” i Michałem Pasternakiem. Pierwszą walkę pewnie zwyciężył „Wampir”, mimo że już na samym początku doznał poważnej kontuzji, przez co niemal całe trzy rundy bił się z zerwanym bicepsem.

Trener Okniński w swoim stylu wbija szpilki w rywala i na swój sposób zajmuje się promocją pojedynku. Kilka dni temu opublikował nagranie, w którym zwrócił się do Tyburskiego. Freak fighter nie chciał jednak odpowiadać.

Teraz w ostatnim wywiadzie dla Artura Przybysza trener stwierdził, że obawia się o Tyburskiego. Nie chce, by ten wycofał się z walki. Mimo wszystko nie odpuścił okazji na wbicie szpilki:

– Boimy się o Pawła brzydala glonojada Tyburskiego, żeby się nie wycofał. Podobno ma duże kłopoty psychiczne, że bardzo zestresowany jest i przerażony. Boimy się i się zastanawiam, czy go w ogóle cisnąć. Tyburski może być trochę lepszy, ale boję się, bo były jakieś rozmowy i taki przybity był. Pasternak mówił, że on go zniszczy i wykończy, tamten jakoś uciekał od walki, a opowiadał, jakim jest dobrym człowiekiem. Ludzie dużo piszą, że on bierze dużo mefedronu, jakieś narkotyki.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.