PRIME SHOW MMA

Parke nie kończy z freakami! Zapowiada rewanż z „Popkiem”! Zawalczą na Prime Show MMA?

Norman Parke zapowiada kolejny pojedynek i przy okazji potwierdza swój powrót do freak fightów. Wyjaśnił, że walki zawodowe mogą jeszcze trochę poczekać.

Po głośnej aferze „Stormin” został wyrzucony z FAME, jednak wcześniej podpisał kontrakt z Prime Show MMA na kilka pojedynków. Na ostatniej gali stoczył pierwszą walkę i zmierzył się z Grzegorzem Szulakowskim, którego pewnie pokonał na pełnym dystansie.

Krótko po zamieszaniu i oświadczeniu federacji FAME, na social mediach Irlandczyka pojawił się wpis, w którym oświadczył, że kończy z freakowymi pojedynkami i będzie kontynuował zawodową karierę:

– Doszło do tego, że dzisiaj zdecydowałem się opuścić wszystkie freakowe organizacje z Polski! Kończę z tymi organizacjami i koncentruje się dalej na mojej profesjonalnej karierze. Zrozumcie tę decyzję. To już koniec!

Norman Parke zapowiada walkę z „Popkiem”

„Stromin” szybko jednak zmienił zdanie i zamieścił na Instagramie kilka wpisów dotyczących powrotu do klatki. W ostatnim z nich odniósł się do rewanżu z „Popkiem”, z którym po raz pierwszy zmierzył się na gali FAME, jednak ze względu na kontuzję rapera starcie zostało przerwane po kilkudziesięciu sekundach.

Sprawdź!  "Don Kasjo" ostro o Najmanie po konferencji MMA-VIP: "On jest upadkiem człowieka. Cała rodzina musi się za niego wstydzić"

Cześć skarbie, tatuś jest w domu. Rewanż! – napisał przy zdjęciu z „Popkiem”.

Natomiast zapytany przez jednego z kibiców o to, czy nie zamierzał toczyć jedynie zawodowych walk, odpowiedział – To może jeszcze trochę poczekać.

Wszystko wskazuje na to, że do walki dojdzie w Prime Show MMA, gdyż raper sam niedawno dołączył do organizacji. Nie wykluczone, że starcie odbędzie się w małej klatce tak jak pojedynek Parke vs Szeliga. Irlandczyk już kilkukrotnie pytał kibiców, czy chcieliby go jeszcze raz zobaczyć walczącego w takiej formule.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Miliony złotych! Prime chciało ukarać Normana Parke gigantyczną kwotą: "Nie zarobiłem tyle przez całą karierę"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.