Boks

KOMPROMITACJA Fury’ego! Były mistrz świata nie był w stanie wstać z chodnika! [WIDEO]

Tyson Fury znany był z hulaszczego trybu życia. W sieci pojawiło się kompromitujące nagranie, na którym angielski pięściarz jest w fatalnym stanie.

„The Gypsy King” to jeden z najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej w historii boksu. Jeszcze do niedawna był niepokonany, co zmieniło się 19 maja. Ołeksander Usyk pokonał go przez decyzję i został niekwestionowanym mistrzem królewskiej kategorii wagowej.

Kompromitacja Tysona Fury’ego

Wiadomo już, że Tyson Fury aktywuje klauzulę rewanżu. Do kolejnego starcia z ukraińskim championem dojdzie jeszcze w tym roku, choć nie w najbliższych miesiącach. Anglik skorzystał z okazji, by kolokwialnie mówiąc „dać w palnik”.

W sieci pojawiło się nagranie z kompletnie pijanym „Królem Cyganów”. Brytyjczyk został wynoszony z baru, a później na czworaka wylądował na chodniku, z którego miał wielkie problemy, by wrócić na nogi.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.