Clout MMA

PILNE! Denis złożył protest! Zmiana wyniku walki z Pasternakiem!

Denis Załęcki odwołał się od wyniku walki z Michałem Pasternakiem. Dziś poznaliśmy decyzję komisji.

Protesty po walkach, także w świecie freak fightów, nie są niczym nowym. Jeszcze na początku roku Paweł Jóźwiak odwołał się od wyniku walki z Jackiem Murańskim. Ostatecznie postanowił się wycofać, nie chcąc czynić problemów federacji.

W ostatnich dniach protest złożył z kolei Denis Załęcki. Torunianin po zmianie rywala na gali Clout MMA 5 mierzył się z Michałem Pasternakiem i zdaniem niektórych kibiców wygrywał nawet pojedynek, który zakończył się decyzją techniczną. W ostatniej rundzie „Bad Boy” oberwał przypadkowym palcem w oko, po którym „Wampir” zasypał go gradem ciosów.

Zmiana werdyktu w walce Załęcki vs. Pasternak!

Toruński „Bad Boy” w rozmowie z dziennikarzami na gorąco skomentował porażkę i zdradził, że nawet szefowie organizacji stanęli po jego stronie. Denis postanowił odwołać się od werdyktu, jakim była porażka z Pasternakiem.

Komisja pozytywnie rozpatrzyła wniosek i zmieniono wynik walki! W oświadczeniu czytamy, iż po ponownym sprawdzeniu zadecydowano o remisie w starciu Załęcki vs. Pasternak.

Sprawdź!  Tomasz Adamek mocno o Najmanie! "Klauni są w cyrku" [VIDEO]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.