FAME MMA

FAME 22 pobije rekord PGE Narodowego?! FENOMENALNY wynik sprzedaży biletów w 30 minut!

Choć do gali FAME 22 na PGE Narodowym wciąż ponad 2,5 miesiąca, to organizacja już może się pochwalić fenomenalnym wynikiem sprzedaży biletów. Niewykluczone, że padnie kolejny rekord obiektu!

Fame MMA już 31 sierpnia odwiedzi PGE Narodowy z galą FAME 22. Początkowo na to wydarzenie awizowano starcie Amadeusza „Ferrariego” Roślika z Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem, jednak Krzysztof Rozpara zdradził, iż walka ta została odwołana. To oczywiście oznacza spore zmiany i bardzo możliwe pojedynki z konfliktami w tle. Na gali wystąpi też na pewno Tomasz Adamek.

FAME 22: Padnie rekord PGE Narodowego?!

Wczoraj o godzinie 18:00 w serwisie www.ebilet.pl ruszyła sprzedaż biletów na galę FAME 22: Ultimate. Jej start poprzedziło ogłoszenie nowego nabytku organizacji, który zawalczy na PGE Narodowym – Jarosława „pashaBicepsa” Jarząbkowskiego.

Fani jednak doskonale zdają sobie sprawę z tego, że wydarzenie na największym polskim obiekcie okraszone będzie fenomenalną rozpiską. Przez to też w pierwsze 30 minut od rozpoczęcia sprzedaży biletów… Kibice wykupili 10 000 wejściówek!

Sprawdź!  (VIDEO) Norman Parke ostro o walce z "Popkiem" na FAME 13! "Będziesz błagał o litość"

Do gali pozostało bardzo dużo czasu, gdyż odbędzie się ona 31 sierpnia. Każde kolejne ogłoszenie – a nie znana jest jeszcze żadna walka! – tylko „podbije” ilość sprzedanych biletów. Czy Fame MMA pobije zatem rekord PGE Narodowego? Najwięcej kibiców na wydarzeniu sportowym pojawiło się na pierwszym Colosseum organizacji KSW i było to 57 766 osób. Czy FAME 22 zobaczy więcej osób? Dajcie znać w komentarzu.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.